Horoskop na pondelok 5. júla: Predpoveď pre všetky znamenia zverokruhu

 • Horoskop na pondelok 5. júla 2021
 • Znamením dňa je Kozorožec

 • Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

   

  Horoskop na pondelok 5. júla 2021:

  Baran – V dnešný deň potrebujete myslieť viac pozitívne, ak však vzťah nefunguje, ukončite ho.  Niektoré problémy sa dajú vyriešiť.

  Býk – Pozitívny deň, zamerajte sa na ľudí, ktorí vás naozaj milujú a sú pre vás dôležití. V túto chvíľu existuje túžba milovať. V práci sú priaznivé správy.

  Blíženci – Priaznivý moment pre lásku a emócie, nesmiete dať prácu pred všetko ostatné. Niektoré pracovné problémy sa dajú ľahko vyriešiť.

  Rak – Pociťujete trochu nervozitu. Láska a emócie sú celkom pozitívne, dnes môžete s Býkom urobiť viac aktivít. Vo všeobecnosti pôjde o dobrý deň.

  Lev – Ste dosť nervózni, všimnete si to najmä v práci, kde by vás niekto mohol rozhnevať. V láske musíte zostať v pokoji a všetko bude v poriadku.

  Panna – V tento deň si musíte oddýchnuť. Láska je trochu utlmená. Niektoré priateľstvá sa môžu zmeniť na niečo viac, nebráňte sa pocitom.

  Váhy – V týchto dňoch môžu nastať problémy alebo diskusie týkajúce sa peňazí. Toto je ten pravý čas konať. V práci môžete veci urýchliť, ale opatrne.

  Škorpión – Existuje veľa nervozity, kvôli Mesiacu a Slnku v opozícii. Snažte sa vyhnúť diskusiám a problémom. Pri práci buďte opatrní.

  Strelec –V citovej oblasti sa skúste viac uvoľniť a doprajte si viac času s partnerom alebo rodinou. V práci je potrebný určitý rozbeh, ak sa niektoré veci spomalili.

  Kozorožec – Veľmi pozitívny deň plný energie, možné sú aj zaujímavé stretnutia. Môžete dostať isté správy alebo zmeny v rôznych aspektoch svojho života. Ste znamením dňa.

  Vodnár – Tlmený deň, snažte sa príliš nestresovať. Pred investovaním podniknite všetky potrebné opatrenia. V láske je potrebné venovať pozornosť istým veciam.

  Ryby –  Potrebujete viac odpočinku, načerpajte sily do ďalších dní. V láske sa v týchto dňoch situácia trochu zlepšuje. Pri práci musíte byť opatrní.