horoskop

Horoskop na piatok 29. júla: Astrologická predpoveď pre všetky znamenia zverokruhu

  • Horoskop na piatok 29. júla 2022
  • Znamením dňa je Baran

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na piatok 29. júla 2022:

Baran – Pozitívny deň v láske, pokúste sa dobehnúť stratený čas v niektorých veciach. Dnes ste v práci aktívnejší: využite to, aby ste urobili niečo naviac. Ste znamením dňa.

Býk – Záležitosti v láske sú na tom lepšie ako za posledné dva dni, Mesiac už nie je v opozícii. Môžete tiež nájsť dohody s ľuďmi, s ktorými ste sa v minulosti stretli.

>>>Zvládnete gramatický kvíz na plný počet bodov? Preverte si vaše vedomosti

Blíženci – V piatok sa snažte robiť iba nevyhnutné veci, nie je vhodný deň na vážne rozhodnutia. Z pohľadu pocitov, niektoré veci neprehliadajte.

Rak – Podľa horoskopu sa začína sľubné obdobie pre pocity a vzťahy. V práci sa pokúste opäť naštartovať, v poslednej dobe ste cítili mierny úpadok.

Lev – Ráno bude vo vašom znamení ešte Mesiac v opozícii, ale večer sa situácia zlepší a bude tiež možné usporiadať príjemné stretnutia. V práci môžu nastať konflikty, ktoré by sa mali určite vyriešiť.

Panna – Čakajú na vás štyri dni, počas ktorých budete trochu uzavretí v sebe. Pokúste sa vyriešiť rodinné alebo osobné problémy, ktoré ešte neboli vyriešené.

Váhy –  Venuša uprednostňuje stretnutia, využite ich, aj keď pociťujete určitú fyzickú únavu. Určité spomalenie v práci alebo štúdiu kvôli negatívnemu Merkúru.

Škorpión – Musíte sa snažiť byť opatrní v láske, najmä ak existujú problémy, ktoré by sa mali riešiť. Dávajte si pozor na výdavky, skúste správne riadiť svoje financie. Dobrá energia, využite ju naplno.

Strelec – Mesiac je pozitívny a podporuje pocity, využite ho! Nové vzťahy sú uprednostňované. V práci môžu byť nové isté návrhy veľmi zaujímavé.

Kozorožec – Obdobie dôležitých rozhodnutí týkajúcich sa pocitov. Existujú dobré vyhliadky. Pokiaľ ide o prácu, niečo sa uberá správnym smerom.

Vodnár – Tlmený deň, pokiaľ ide o pocity, ale v nasledujúcich dňoch sa zotavíte: v piatok sa snažte zostať pokojní. V práci sú zaujímavé plány, ale dávajte si pozor na financie.

Ryby – Trochu nervózny deň, ste netrpezliví, pokúste sa ukončiť diskusiu bez toho, aby ste dali priestor tým, ktorí sú proti vám. Pokiaľ ide o prácu, musíte získať energiu, váš návrh môže byť úspešný.