Horoskop na piatok 26. mája: Predpoveď pre všetky znamenia zverokruhu

  • Horoskop na piatok 26. mája 2023
  • Znamením dňa je Škorpión

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na piatok 26. mája:

Baran – Trochu tlmený deň. Mesiac spôsobuje problémy či melanchóliu. Pozor na isté zmeny, ktoré sa môžu diať vo vašom okolí.

Býk – Využite priaznivý Mesiac na dosiahnutie mieru, na vyriešenie niekoľkých problémov. Ak sa isté plány vo vzťahu zastavili, nevzdávajte to.

>>>Poznáte slovenské ľudové piesne? Doplňte chýbajúce slová do textu

Blíženci – S priaznivým Mesiacom môžete objasniť  problémy, aj tie, čo vznikli v láske. V práci by sa mohli vyskytnúť isté zmeny.

Rak – Ak sa objavili nejaké problémy, práve teraz by sa mohli veci obnoviť. V práci môžete pociťovať dosť únavy, na pleciach máte viac povinností či úloh.

Lev – Stabilné páry môžu premýšľať o plánoch na leto. Dobré vzťahy s ostatnými. Ak došlo k ukončeniu v práci, nevzdávajte sa a hľadajte niečo iné.

Panna – Je potrebné riešiť dôležité otázky. Predtým, ako niečo poviete, nad tým poriadne premýšľajte. V práci sa vyžaduje trpezlivosť.

Váhy – Nesúladný Mesiac by mohol spôsobiť zmätok, možné problémy a diskusie. Pozor na náladu, dnes sa skúste vyhnúť konfliktom a zbytočným hádkam.

Škorpión – Priaznivý Mesiac a Mars uľahčujú komunikáciu s ľuďmi vo vašom okolí, pozitívny deň. Dnes by ste mohli mať správnu intuíciu, verte inštinktom. Ste znamením dňa.

Strelec – Slobodní by sa mohli hodiť do náručia niekomu bez toho, aby o tom viac premýšľali. Páry môžu mať isté ťažkosti. Zložitý deň aj v pracovnej oblasti.

Kozorožec – Potrebujete pokoj a pozitívnosť. Lepšie je vyhnúť sa konfliktom, najmä v láske. V práci došlo od marca k niektorým zmenám. Dnes ste obzvlášť unavení.

Vodnár – V láske sa v týchto dňoch radšej vyhýbajte argumentom a hádkam. Isté oživenie v práci, môžete začať rozmýšľať o niektorých zmenách či o novom projekte.

Ryby – Ak už nie ste vo vzťahu spokojní, je potrebné túto otázku vyriešiť či prediskutovať. V práci viac premýšľajte o tom, čo je skutočne potrebné urobiť.