Horoskop na piatok 22. júla: Astrologická predpoveď pre všetky znamenia zverokruhu

  • Horoskop na piatok 22. júla 2022
  • Znamením dňa je Lev

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na piatok 22. júla 2022:

Baran – Pozitívny deň, môžete spoznať nových ľudí. V tomto období by sa mohla zrodiť nová láska. V práci môžete vyriešiť nevyriešené problémy a uplatniť svoj nápad.

Býk – Ak ste v styku s osobou, ktorá má aj iný vzťah, mohli by ste sa pohádať. V práci môžu byť nejaké novinky, dokonca aj neočakávané príležitosti.

>>>Poznáte krstné mená známych Slovákov? Vyskúšajte sa otestovať v kvíze

Blíženci – Mesiac vás vyzýva, aby ste povedali, čo si myslíte, bude na to vhodný deň, no opatrne vyberajte slová. V práci môžu byť nové príležitosti, ale momentálne nie ste príliš sústredení.

Rak – Láska by nemala byť nútená, pocity musia byť skutočné na oboch stranách. Tí, ktorí sú vo vzťahu dlhý čas, môžu rozmýšľať nad manželstvom.

Lev – Mesiac v znamení vám dodáva energiu. Zostavte nejaké pekné plány do budúcnosti. Naplánujte si niečo s blízkymi. V práci na vás čakajú dôležité zmeny. Ste znamením dňa.

Panna – Nie je to najlepší čas na lásku, je lepšie vyhnúť sa preneseniu pracovných problémov do vzťahu. Pri niektorých veciach by ste nemali zbytočne strácať čas.

Váhy –  V piatok môžete byť nervózni, ľahko sa nahneváte. Existujú problémy, vrátane ekonomických alebo právnych, potrebná diskusia a riešenie.

Škorpión – Tlmený deň, môžete byť trochu podráždení. Bolo by lepšie odložiť problémy v láske na iný deň. Práca je obzvlášť únavná, nenechajte sa demoralizovať.

Strelec – Pokúste si vyhradiť nejaký čas pre seba, potrebujete to. Bude to celkom pozitívny deň. V práci ste možno na niečo zmenili názor. Situácia sa zlepší.

Kozorožec – Láska je v tomto období v úzadí, venujete sa viac práci. Musíte sa snažiť zmierniť nervozitu. Ak ste nerozhodnutí medzi dvoma ľuďmi, musíte si vybrať. V práci môžete nájsť riešenia.

Vodnár – V láske a vo vzťahoch s ostatnými je potrebné byť opatrní, vyhnite sa diskusiám. Mesiac je v opozícii. V práci môžete dostať pozitívne správy, dnes je niekto na vašej strane.

Ryby – Ideálny deň na riešenie konfliktov v láske. Bolo by lepšie vzdialiť sa od tých, ktorí vám nie sú v ničom prínosom. Venujte pozornosť právnym otázkam.