Horoskop na utorok 20. septembra: Astrologická predpoveď pre všetky znamenia

  • Horoskop na utorok 20. septembra 2022
  • Znamením dňa je Panna

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na utorok 20. septembra:

Baran – Pokojný deň,  pozitívny utorok z pohľadu pocitov a lásky. V pracovnej oblasti môžete dostať nejaký návrh: budú existovať právne alebo finančné prekážky. Ale nebojte sa: do konca roka sa niečo pohne.

Býk – Mesiac je v opozícii a vy ste nervózni. Nie je vhodný čas zbytočne veľa hovoriť. Vzhľadom k tomu, že váš deň nebude ideálny, je lepšie, ak dnes nemusíte pracovať.

>>>Ktoré slová sú napísané gramaticky nesprávne? Otestujte sa v kvíze

Blíženci – Pozitívny utorok pre lásku. Za posledných 48 hodín sa mohlo zrodiť niečo dôležité. Pokiaľ ide o prácu, venujte sa dôležitým veciam a snažte sa zbytočne nerozptyľovať.

Rak – Mesiac je vo vašom znamení v dobrej pozícii, a preto bude deň pozitívny pre lásku.  Merkúr však v dobrom postavení nie je, čo môže spôsobiť nejaké finančné problémy. Od 27. dňa bude späť aktivita.

Lev – Môžete byť veľmi nervózni, pozor na isté problémy v oblasti lásky. Pokiaľ ide o prácu, mohlo by dôjsť k nejakým zmenám.

Panna – Mesiac je priaznivý: bude to zaujímavá deň na znovuobjavenie emócií. Pokiaľ ide o prácu, všetky činnosti sú uprednostňované. S najväčšou pravdepodobnosťou budete uvažovať o jesennom projekte.

Váhy – Z hlboka dýchajte: je dobré čeliť tomuto obdobiu hlavne s pokojom. Čo sa týka práce, ak sa potrebujete rozprávať o niečom dôležitom, bude najlepšie počkať. Nie ste úplne presvedčení o tom, čo si myslíte.

Škorpión – Aj keď je Venuša stále v zlom postavení, Mesiac v znamení vás prinúti žiť v láske príjemný deň. Čo sa týka práce, ak máte projekt na realizáciu, postupujte metodicky.

Strelec – Ak si chcete naplánovať niečo dôležité na najbližšie mesiace, september je tým pravým mesiacom. Čo sa týka práce, je čas, aby ste  si od niekoho nechali poradiť. Vypočujte si nové návrhy.

Kozorožec – Mesiac je priaznivý. Pozitívny deň pre pocity, najmä v popoludňajších hodinách. Čo sa týka práce, je lepšie sa rozhliadnuť a pokojne čeliť tomu, čo sa v týchto dňoch môže stať.

Vodnár – Mesiac a Venuša už nie sú na vašej strane. Utorok sa môže niesť v znamení zmätku. V pracovnej oblasti sa aj dnes môžu objaviť určité pochybnosti či problémy.

Ryby – V láske sa vracia vyrovnanosť. Mesiac je priaznivý a pomôže vám vyrovnať stratený čas. Čo sa týka práce, treba si vypracovať víťaznú stratégiu.