Horoskop na piatok 18. novembra: Predpoveď pre všetky znamenia zverokruhu

  • Horoskop na piatok 18. novembra 2022
  • Znamením dňa sú Ryby

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na piatok 18. novembra:

Baran – Musíte venovať pozornosť vzťahom s ostatnými: mohli by sa vyskytnúť banálne diskusie, a to aj v rodine.  V práci sa chcete zmeniť, ale skôr ako to urobíte, musíte si naplánovať všetky svoje budúce kroky.

Býk – Mesiac by vám mohol pomôcť: nepodceňujte isté stretnutie. V práci sa pokúste zachrániť isté situácie, i keď je obdobie celkovo dobré.

>>>Viete doplniť chýbajúce slová do ľudových prísloví? Vyskúšajte sa otestovať v kvíze

Blíženci – Pozitívny moment pre vzťahy s Mesiacom, ktorý už nie je v opozícii. V práci prichádzajú dobré príležitosti. Pozor na konflikty s tými, ktorí sa narodili v znamení Rýb alebo Škorpióna.

Rak – Mesiac je v opozícii, cítite sa nepokojne: pokúste sa vyriešiť problém lásky. V práci sa môže črtať istá príležitosť či projekt, ktorý začne v januári.

Lev – Druhá časť mesiaca by vás mohla prinútiť znovu otvoriť staré konverzácie, pozor však na konflikty. V práci máte skvelé nápady: môžete ich realizovať a urobiť konkrétnymi.

Panna – Veľa planét je vo váš prospech: nové vzťahy sú veľmi dôležité. V práci môžete spraviť istú revolúciu, máte to premyslené.

Váhy – Môžete sa cítiť trochu pod tlakom – skúste mať všetko pod kontrolou. V práci zaujímavé obdobie pre tých, ktorí podnikajú. Ale dnes buďte opatrní, pretože môžete byť netrpezliví a nervózni.

Škorpión – Ak máte problém s partnerom, riešte ho ešte dnes. V práci buďte trpezliví – ľudia, s ktorými spolupracujete, nie sú úplne šťastní.

Strelec – Pozitívny deň z pohľadu pocitov. V práci ste veľmi blízko k opätovnému naštartovaniu, môže prísť v nasledujúcich mesiacoch.

Kozorožec – Mesiac je vo vašom znamení zverokruhu: dobrá energia, situácia v láske sa zlepšuje. V práci starostlivo vyhodnocujte nové návrhy. Zbytočne sa neuponáhľajte.

Vodnár – Neprenášajte pracovné problémy do vzťahu. Ste veľmi unavení, ale skúste viac odpočívať. Možno rozmýšľate nad zmenou práce alebo nad zmenou v pozícii.

Ryby – Mesiac sa vracia priaznivo, o pár dní bude s vami aj Venuša: vynikajúca správa pre lásku. V práci je skvelý čas na kreativitu. Ste znamením dňa.