Horoskop na sobotu 16. septembra: Predpoveď pre všetky znamenia

  • Horoskop na sobotu 16. septembra 2023
  • Znamením dňa je Panna

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na sobotu 16. septembra:

Baran – Minulé dni sa vo vás mohlo nahromadiť napätie, nervozita môže ešte stále pretrvávať predovšetkým v láske.  Snažte sa zostať v pokoji: nadišiel čas, aby ste sa rozhodli, čo chcete v práci i v živote.

Býk – V poslednom období ste mohli mať menšie či väčšie problémy v láske, nastal čas vyriešiť niektoré otázky. Pokiaľ ide o prácu, ak ste samostatne zárobkovo činné osoby, budete mať nejaké diskusie, ktoré by ste mali vyriešiť.

>>>Poznáte autorov známych hudobných či literárnych diel? Otestujte sa v kvíze

Blíženci – Trochu komplikovaný deň pre lásku, dnes sa rozhodne nepúšťajte do vážnych diskusií. V oblasti práce môžete pociťovať únavu.

Rak – Mesiac je priaznivý. Môžete nájsť lásku alebo byť bližšie k milovanej osobe. Saturn bude až do decembra v opozícii, a preto, čo sa týka práce, musíte viac uvažovať, aby ste mohli naplánovať lepšiu budúcnosť.

Lev – Zaujímavý čas pre city. Tí, ktorí sa narodili v znamení Leva, budú odteraz môcť prežívať lásku intenzívnejším spôsobom. Pokiaľ ide o prácu, dnes máte príležitosť venovať sa činnosti, ktorej sa venujete s nadšením a vášňou.

Panna – Mesiac je vo vašom znamení. Pozitívny deň pre pocity. V práci vám nemusí chýbať optimizmus. Niektoré situácie v profesionálnom živote sa podarí odblokovať. Ste znamením dňa.

Váhy – Pozitívny tranzit Venuše. Dôležité obdobie pre pocity, ale to najlepšie príde až na konci roka. Pokiaľ ide o prácu, niektorí ľudia vám v poslednej dobe nedovolili žiť pokojne. Je to čas nedôvery a nerozhodnosti, ale nie vždy je to vaša chyba.

Škorpión – Lepšie je byť v láske opatrný, minimálne do konca mesiaca. Môžete si však vydýchnuť: dnes je na pocity lepší deň ako bol včera. Pokiaľ ide o prácu, máte veľa energie.

Strelec – Venuša a Mars sú priaznivé, no v sobotu môžete mať v láske určité pochybnosti. Tí, ktorí pracujú v cestovnom ruchu, sú uprednostňovaní, ale dnes a zajtra bude lepšie byť opatrní a viac si naplánovať čas.

Kozorožec – Mesiac je priaznivý, v láske prežijete dva pozitívne dni. V oblasti práce bude lepšie, ak pri niektorých situáciám prijmete kompromis.

Vodnár – Dobrá správa v oblasti lásky, ale ak sa musíte s niekým porozprávať, na kom vám záleží, odložte to a urobte to cez víkend. Čo sa týka práce, nie je to najhoršie obdobie, ale s najväčšou pravdepodobnosťou sa v niečom rozhodnete inak, ako v minulosti.

Ryby – Mesiac je v opozícii, lepšie spravíte, ak sa vyhnete komplikáciám v láske. Čo sa týka práce, musíte urobiť výber, ktorý sa zjavne nezdá jednoduchý. Buďte opatrní a zachovajte pokoj.