Horoskop na pondelok 1. augusta: Astrologická predpoveď pre všetky znamenia

  • Horoskop na pondelok 1. augusta 2022
  • Znamením dňa sú Ryby

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na pondelok 1. augusta:

Baran – Túžite sa znova zamilovať, ale s Mesiacom v opozícii by bolo vhodnejšie byť viac ostražití. V práci je lepšie postupovať opatrne, vyhnúť sa zbytočným rizikám.

Býk – Priaznivý deň, môžete sa pokúsiť o zblíženie s niekým, na kom vám záleží. Ak premýšľate nad nejakým problémom, môžete nájsť riešenie. Ste pozitívnejší ako minulé dni.

>>>Poznáte plemená psov podľa fotky? Vyskúšajte sa otestovať v kvíze

Blíženci – Aj keď Venuša už nie je vo vašom znamení, záležitosti v láske idú dobre. V práci sa môžete rozhodnúť niečo zmeniť, prípadne sa začať venovať niečomu inému.

Rak – Nie ste práve v najlepšej forme a cítite únavu. V práci je situácia zložitá, s Jupiterom a Saturnom vo vašom znamení až nepriaznivá. Môžete byť tiež nútení začať odznova. V pocitoch sa vyskytnú nejaké ďalšie príležitosti.

Lev – S Marsom vo vašom znamení bude tento mesiac ideálny na pocity a nové stretnutia. V práci musíte zabezpečiť, aby ste veci neopustili na polceste, je čas vrátiť sa na správnu cestu, najmä s byrokratickými a právnymi otázkami.

Panna – Veľmi pozitívny deň, aj keď večer môžete pociťovať nervozitu. V láske sú veci lepšie, ale už niekoľko mesiacov existujú určité problémy. V tomto mesiaci budete mať možnosť vykonať zmeny v práci.

Váhy –  Pondelok nebude práve najlepší deň, môžete byť unavení a nervózni. Pozor na hnev, pokúste sa zostať hlavne pokojní. V práci sú problémy, ktoré treba riešiť.

Škorpión – V pondelok si musíte vyhradiť nejaký čas pre seba a viac relaxovať. V láske sa nový tranzit Venuše stane pre vás zaujímavým. V práci nie je všetko podľa vášho želania, ale máte sa dobre.

Strelec – V láske sú veci oveľa lepšie vďaka priaznivému Marsu. Priateľstvo sa teraz môže prejaviť ako veľmi dôležité a užitočné. V práci môžu byť nejaké nové projekty či úlohy.

Kozorožec – V láske nie je situácia najlepšia, treba si dať pozor, pretože Venuša začne opačný tranzit. V práci prichádzajú nové príležitosti.

Vodnár – Únavný deň, v pondelok môžete byť trochu skleslí. Ak ste zadaní, budete potrebovať podporu od svojho partnera. V práci je ťažké sa v niektorých veciach presadiť.

Ryby – Veľmi priaznivé obdobie lásky, najmä od 7. dňa vďaka priaznivému tranzitu Venuše. V práci premýšľate o nových nápadoch a projektoch, ste zameraní na budúcnosť. Ste znamením dňa.