adriana sklenariková foto malej Nini

FOTO v článku: Adriana Sklenaříková ukázala svoju malú princeznú!

Úspešná topmodelka Adriana Sklenaříková, sa po dlhých rokoch čakania na malý batôžtek šťastia konečne dočkala. Vo svojich 46. rokoch priviedla na svet malú princeznú, ktorej dala krásne meno Nina. Mamička aj dieťatko sa majú dobre a Adriana si toto obrovské šťastie nenecháva iba pre seba, ale o svoj najcennejší poklad sa rozhodla podeliť i so svojimi fanúšikmi.

Na svoj instagramový účet totiž zverejnila prvú fotografiu malej dcérenky, ktorú počala vďaka umelému oplodneniu. Stalo sa tak iba krátko po neúspešnom tehotenstve a jeho následnom bolestivom potrate. Tentoraz mal už našťastie jej požehnaný stav šťastný záver a tak sa spolu s manželom Aramom Ohanianom  môžu radovať z vytúženého potomka.

Čerstvá mamička Adriana Sklenaříková dala svojej dcérke TAKÉTO krásne meno!

Dlhonohá modelka pochádzajúca z Brezna pripla ku rozkošnej fotografii i popis, ktorým prezradila miesto narodenia malej dcérky i jej miery:  

“Ďakujem veľmi pekne prof. Adrien Gaudineau, prof. Carbonne, prof. Isabelle Rouquette i celému tímu pôrodných asistentiek a personálu nemocnice Princesse Grâce v Monaku za ich profesionalitu, prístup a láskavosť, ktoré mi umožnili prežiť nádherný pôrod a príchod mojej dcéry. Nina – 3,285 kg, 54 cm / 17. augusta v 3:19 hod…”

Nuž, maličká princezná bola naozaj v skvelých rukách.

Foto/ Zdroj: Instagram