Farmári si nechutne podali Gaba: Diváci ostali zhrození: “Sú to tupci”

Foto: YouTube

  • Diváci sa zastali Gaba, ktorého farmári poriadne skritizovali

Počas prvého týždňa sa farmárom týždňa stal Gabriel Sedláček, ktorému sa podarilo od hospodára Martina získať za splnené úlohy plný počet mincí, čo sa v histórii farmy ešte nikomu nepodarilo hneď v úvode farmárčenia. No okrem dobre odvedenej práce, si musel takmer každý deň vypočuť aj drsnú kritiku na svoju osobu.

 

Úlohou farmára týždňa je rozdeľovať úlohy tak, aby všetko na farme fungovalo podľa predstáv hospodára. Niekto sa tohto postu zhostí zodpovednejšie, iný menej, no takmer vždy dochádza k istému napätiu medzi farmármi a úradujúcim farmárom týždňa.

Gaba si však farmári podali možno viac, ako by bolo treba, čo opäť dokázali aj v pondelok, keď si za stolom pravdy mali navzájom povedať, čo by mali na sebe zlepšiť.

Práve vtedy označili Gaba najrôznejšími nelichotivými prívlastkami, ktoré zarezonovali aj medzi divákmi. Tí neskrývajú pohoršenie a svoj názor vo veľkom vyjadrili na sociálnych sieťach.

Foto: YouTube

“Sú to tupci, jeho smola je, že bol farmár týždňa, preto sa im asi ukázal v zlom svetle, že ich musel dirigoval. Veď hen už aj na Petra nadávajú, že im rozkazuje. Ale na toho Gaba sa teda riadne vyzúrili. Hádam ho to nezloží. A ešte ho určite aj za sluhu dali,” píše Mila.

“Mne dnes riadne bolo toho Gaba ľúto. Neverím, že je až taký zlý, ako ho tam vykresľujú niektorí farmári,” vyjadrila názor Iveta.

“Chudák Gabo ..Ten stôl pravdy bolo ako zničíme Gaba tak sa človeku správa týždeň ho poznáju a už naňho tak útočia a urážajú svine zákerné, hlavne oni sú dokonalí od začiatku farmy, len intrigy a fuuj to neni farma to sa nedá ani pozerať odporné  a sluhom bude isto Gabo vidia v nom veľkého súpera majú sa prečo báť,” myslí si Aďa.

Situáciu zhodnotil aj Martin Šmahel s Jakubom “Zitronom” Ťapákom, ktorí sa tiež zhodli, že takýmto spôsobom sa ľudia nekritizujú.

Facebook