Desivé zmiznutie mladíka (20) v pohorí Tribeč: Polícia prosí o pomoc pri pátraní

Fotokoláž: peepl.sk, foto:FB

  • Polícia pátra v pohorí Tribeč po nezvestnom mladíkovi

V časti Tribečského pohoria v katastrálnom území Solčany, Krnča a Nitrianska Streda neustále prebieha pátracia akcia po nezvestnom 20-ročnom mladíkovi.

Vladimír Š. (20) odišiel z miesta bydliska ešte v sobotu 17. augusta v čase o 19.30 h na dámskom horskom bicykli bielo-ružovej farby.

„Nezvestný je 190 cm vysoký, váži 90 kg, modré oči, plnoštíhla postava, krátke vlasy špinavý blond. Oblečené mal krátke kárované nohavice bielo- čiernej farby, tmavé tričko s krátkym rukávom, obutú mal pracovnú obuv oranžovo-čiernej farby“, stojí opis mladíka na facebookovom profile PZ SR.

Chlapec doposiaľ nepodal o sebe žiadne informácie, pátra po ňom polícia spolu so služobnými psami a prosí pomoc pri pátraní.

Akékoľvek informácie k pobytu, alebo pohybu nezvestného muža je možné podať polícii na t.č. 158 alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne napíšte správu na FB stránke Polícia SR – Nitriansky kraj.

PREBIEHA PÁTRACIA AKCIATopoľčianski policajti práve v tomto čase vykonávajú pátraciu akciu v časti Tribečského pohoria…

Uverejnil používateľ Polícia SR – Nitriansky kraj Utorok 20. augusta 2019

Nejde o jediný prípad zmiznutia človeka v pohorí Tribeč. Už spisovateľ Jozef Karika napísal knihu Trhlina a tá je známa tým, že poodhaľuje nevysvetliteľné miznutie ľudí v pohorí Tribeč.

PZ SR