Danku podviedol manžel, s ktorým mala dokonalý vzťah: Má mu odpustiť a zabudnúť na neveru?

Foto: pixabay.com

Do redakcie nám napísala Danka z Prešova, ktorá momentálne neprežíva najšťastnejšie obdobie a zároveň sa dostala do situácie, ktorá jej nedá správať. Jej manžel ju totiž podviedol a teraz nešťastnú ženu prosí o odpustenie.

Prečítajte si príbeh Slovenky, ktorá sa kvôli chvíľkovému “pošmyknutiu” jej manžela dostala do veľmi nepríjemnej situácie a behom jedného okamihu sa všetko zmenilo. Do komentára môžete Danke napísať, čo by podľa vás mala urobiť a ako by sa mala rozhodnúť.

Dankin príbeh

“S manželom sme spolu boli osem rokov, čo je pomerne dosť dlhá doba na to, aby ste si boli úplne istý, či váš vzťah má skutočne zmysel a či sa oplatí v ňom zotrvať aj naďalej. Všetko bolo dokonalé, hádali sme sa len výnimočne, ak sa to vôbec hádkami dá nazvať. Často sme chodili na výlety, dovolenky, na rôzne akcie s priateľmi, naša láska neupadala do stereotypu z čoho som mala obrovskú radosť. Až do okamihu, kedy sa manžel po firemnom večierku nevrátil v noci domov. Nadránom som sa mu pokúšala zavolať, keďže som začala mať strach, či je v poriadku, no nedvíhal. Skúšala som to viackrát, no vždy neúspešne a tak sa ma zmocnili ešte väčšie obavy, z ktorých som už nedokázala zaspať.

Ráno, mohlo byť sedem hodín, konečne prišiel, no hneď na prvý pohľad bolo vidieť, že toho vypil viac, ako obvykle. Veľa toho nenahovoril, prešiel do spálne a hneď aj zaspal. I keď som sa na neho spočiatku hnevala, povedala som si, že raz za čas to nevadí a nechala som ho odpočívať. V tom mu však na stole pípla v mobile správa a zbadala som, že na displeji sa rozsvietila fotka akejsi ženy, ktorá mu písala, že mu chýba a už sa nevie dočkať, kedy si to zopakujú. Nekontrolujem mu veci ani telefón, no tá správa sa zobrazila sama v telefóne a nemohla som si to nevšimnúť. Moje zdesenie bolo natoľko veľké, že som ihneď vbehla do spálne, zobudila ho a žiadala vysvetlenie.

Manžel mi to napokon potvrdil, že išlo o zlyhanie, nakoľko sa veľmi opil.

Vôbec neviem, či sa to stalo len raz alebo už viackrát, či by ma mohol podviesť opäť. Neviem, som z toho nešťastná a moje vnútro ostalo zlomené na tisíc kúskov. Moje ilúzie o šťastnom manželstve s dokonalým mužom sa razom rozpadli.”


Neprehliadnite!

Chceli by ste sa s vašim príbehom s nami podeliť aj vy alebo chcete tiež poradiť? Napíšte nám na e-mail: redakcia@peepl.sk