Adriana Kmotríkova odvysielala posledné televízne noviny: Najväčší dôvod jej odchodu z JOJ-ky

Foto: Facebook

  • Moderátorka skončila po 15 rokoch v TV JOJ

V nedeľu 5. januára večer odvysielala svoje posledné televízne noviny na obrazovkách Televízie JOJ obľúbená moderátorka Adriana Kmotríková, ktorá po záverečnom rozľúčkovom videu neskrývala slzy na krajíčku.

 

Adriana bola súčasťou TV JOJ dlhých 15 rokov, no práve teraz prišiel ten správny čas, kedy sa sama rozhodla, že z obrazoviek odíde. Mala na to viacero dôvodov, no prezradila snáď jeden z tých najväčších.

“Počas celej mojej televíznej kariéry som si o sebe prečítala toľko výmyslov a kládla si pritom otázku – prečo?” úprimne priznáva moderátorka.

“Brániť sa proti tomu je boj s veternými mlynmi. Počas tých rokov výrazne ovplyvňoval mienku o mne, často o mne písal ako o bohatej pani, ktorá nemá iné na starosti, iba rozhadzovať peniaze. Pravda je taká, že som úplne obyčajná mama, ktorá varí, perie, upratuje, vláči tašky s nákupom a nemá žiadnu pomocnicu v domácnosti,” vysvetľuje.

Odkaz pre vás od Adriany: Ďakujem vám všetkým, ktorí ste mi po celé tie dlhé roky zachovali priazeň, možno som…

Uverejnil používateľ Televízia JOJ Nedeľa 5. januára 2020

“Verte mi, že nie je príjemné čítať o sebe, keď sa vaše najintímnejšie a najbolestivejšie chvíle života prepierajú na verejnosti. To, že si z nemocníc získavali informácie o mojich onkologických ochoreniach, ani nepotrebuje komentár. Ale to, že príloha denníka Plus 1 deň nemá zábranu ani pošpiniť pamiatku mojej 5-ročnej nebohej dcérky, to naozaj bolí,” vysvetľuje Kmotríková.

Adriana si však veľmi váži všetkých svojich priaznivcom a divákov, ktorým poďakovala za ich veľkú priazeň.

https://www.youtube.com/watch?v=jlRwpI5laTQ

noviny.sk, YouTube