Z Bratislavy sa bude dať letieť do novej destinácie. Poteší hlavne dovolenkárov

Ilustračné foto: pixabay.com

Ak preferujete cestovať na vlastnú päsť a platí to aj o organizovaní letných dovoleniek, tak máme pre vás dobrú správu. Z bratislavského letiska sa bude dať letieť práve do destinácie, ktorú obľubujú dovolenkári počas letných mesiacov.

Z bratislavského letiska M. R. Štefánika sa bude dať od 1. júna 2019 letieť priamymi letmi do Larnaky na ostrove Cyprus.

Vybrať si budete môcť z dvoch letov týždenne a prevádzkovať ich bude letecká spoločnosť Cyprus Airways. S prístavným mestom na juhovýchode Cypru tak bude Bratislava v spojení vždy v utorky a v soboty.

“Cyprus Airways ponúkne na svojich pravidelných linkách dva typy leteniek – Basic a Flex. Letenka typu Flex ponúkne služby navyše, akými sú podaná batožina s hmotnosťou 23 kg, možnosť výberu sedadla v lietadle, aj dve príručné batožiny – menšia kabelka či batoh a príručná batožina s hmotnosťou 10 kg a rozmermi 55x40x20 cm. V letenke typu Basic budú mať cestujúci zarátanú podanú batožinu s hmotnosťou 10 kg a rozmermi 55x40x20 cm, ktorá bude umiestnená v podpalubí, aj menšiu dámsku kabelku či batoh, ktorú si môžu vziať so sebou na palubu,” uvádza sa na oficiálnej stránke letiska.

Od novembra pribudnú nové lety z Bratislavy. Do týchto 3 destinácii si môžete kúpiť letenky

Destinácia Larnaka bude pre slovenských cestovateľov k dispozícii počas letnej sezóny od 1. júna do 28. septembra 2019.

bts.aero, Instagram, pixabay.