Viete, že William a Harry majú sestru? Takto vyzerá a takýto má život

Britská kráľovská rodina patrí medzi najpopulárnejšie a najsledovanejšie kráľovské rodiny sveta, pričom médiam neunikne skutočne nič podstatné, čo sa okolo nich deje. V tomto období sa všetko točí okolo manželky princa Harryho, ktorá má porodiť prvé dieťa.

No vedeli ste, že princovia majú sestru? Konkrétne ide o dcéru ich nevlastnej matky Camilly, ktorá sa v roku 2005 vydala za britského následníka na trón, princa Charlesa.

Charles si tak svadbou s Camillou vyženil aj ďalšie dve deti, nevlastného syna Toma Parkera Bowlesa (43) a Lauru Lopes (40).

Kým Tom je verejnosti známy, nakoľko je spisovateľom, Laura sa vydajom za svojho manžela stiahla do úzadia a vedie rodinný život.

Vyštudovala dejiny umenia a marketing na Oxford Brookes University a v roku 2006 sa vydala za Harryho Lopesa, diplomovaného účtovníka.

Laura porodila 16. januára 2007 dcéru Elizu a o necelé tri roky neskôr dvojičky, chlapcov Gusa a Louisa. Dcérka Eliza bola družičkou na svadbe princa Williama a Kate, ktorá sa konala 29. apríla 2011.

Foto: Instagram
Foto: Instagram
Foto: Instagram

wikipedia, Instagram