Tragédia v rodine amerického speváka: Zomrel mu 3-ročný synček

Foto: Instagram

Americký country spevák prežíva najhoršie chvíle vo svojom živote. S manželkom Amber prišli o najmladšieho, trojročného synčeka Rivera, ktorý sa utopil v záhradnom bazéne. Smutnú správu oznámili zdrvení rodičia na sociálnej sieti.

Ako uvádza portál Daily Mail, spevák Granger Smith sa rozhodol synove orgány poskytnúť pre deti, ktoré ich súrne potrebujú a môžu im tak zachrániť život.

Do príspevku tiež napísal, že i napriek veľkej snahe lekárov sa im už Rivera nepodarilo oživiť.

Dvojica má spolu ešte 7-ročnú dcérku London a 5-ročného syna Lincolna.

Predovšetkým teraz v letných mesiacoch, dávajte na vaše deti veľký pozor, predovšetkým, ak sa v blízkosti nachádza bazén či prístup k vode.

View this post on Instagram

I have to deliver unthinkable news. We’ve lost our youngest son, River Kelly Smith. Following a tragic accident, and despite doctor’s best efforts, he was unable to be revived. Amber and I made the decision to say our last goodbyes and donate his organs so that other children will be given a second chance at life. Our family is devastated and heartbroken, but we take solace in knowing he is with his Heavenly Father. Riv was special. Everyone that met him knew that immediately. The joy he brought to our lives cannot be expressed and his light will be forever in our hearts. If there are words to say more, I cannot find them in this moment. Love the ones close to you. There has never been a more difficult moment for us than this. . . In lieu of flowers or gifts, please send donations to Dell Children’s Medical Center in River’s name. The doctors, nurses and staff have been incredible.

A post shared by Granger Smith (@grangersmith) on

dailymail.co.uk