Ťažký život novodobej princeznej: Prísny kráľovský protokol zakazuje aj TIETO dve veci!

Ak ste americkej herečke Meghan Markle zo začiatku závideli, že sa vydala do najznámejšej kráľovskej rodiny na svete, tak vás môžeme skutočne ubezpečiť, že jej nemožno ani trochu závidieť. Svadbou sa celý jej doterazjší život zmenil od úplných základov.

Meghan Markle sa 19. mája 2018 vydala za princa Harryho a zo známej americkej herečky sa stala vojvodkyňa zo Sussexu. Vstupom do kráľovskej rodiny sa ale musela vzdať mnohých vecí, ako bolo napríklad vymazanie všetkých účtov na sociálnych sieťach, či dodržiavanie prísneho kráľovského protokolu.

Prečítajte si tiež: Porušila Meghan opäť kráľovský protokol? Pozrite, v čom sa objavila na balkóne!

No vedeli ste, že veľa obmedzení sa týka aj jedla? Bohužiaľ, je to tak. Kráľovná Alžbeta totiž neznáša cesnak a musí byť tomu prispôsobené aj menu. Do žiadnych pokrmov sa nepridáva na príkaz Alžbety táto mimoriadne zdravá prísada, ktorá ale nepriaznivo pôsobí na ľudský dych. Práve kvôli tomu nestrpí vo svojej blízkosti nikoho, kto cesnak predtým konzumoval.

Okrem cesnaku je zakázané jesť aj morské plody, predovšetkým na zahraničných cestách, aby sa zabránilo riziku otravy jedlom.

dailymail.co.uk | Foto: Instagram