Synček Jasminy a Rytmusa oslavoval rok: Šťastní rodičia zverejnili fotky s emotívnymi slovami

Foto: Instagram

Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská a raper Patrik Rytmus Vrbovský sa už rok tešia zo svojho prvého spoločného dieťaťa, synčeka Sanela, ktorý sa narodil 26. júla 2019. Šťastní rodičia sa tak so svojimi fanúšikmi na sociálnej sieti podelili o narodeninové fotky a nezabudli obaja napísať aj krásne vyznania.

“Dnes máš svoj prvý rok a ja šťastím musím úprimne povedať, že bol naozaj nádherný,” začína svoj príspevok Jasmina a zároveň dodáva: “Sanel, slová MILUJEM ŤA pri Tebe nabrali úplne iný význam si moja zhmotnená duša a ja Ti sľubujem, že budem robiť všetko preto, aby si moju prítomnosť vyhľadával aj keď už budeš veliký, taká spriaznenosť nech je medzi nami.”

View this post on Instagram

Milovaný náš Sanel. Dnes máš svoj prvý rok a ja šťastím musím úprimne povedať, že bol naozaj nádherný. Doprial si mi byť šťastnou a hlavne stále vyspatou maminou, ktorá netušila čo znamená padať na hubu večer, a to ti naozaj nezabudnem kamarát, viem že to ani zďaleka nieje samozrejmosť ??❤️ za to ale samozrejme patrí aj obrovská vďaka všetkým ktorí Ťa hrozne moc ľúbia a ktorých srdce si roztopil tiež, naše babičky,dedo, naša mámo babi Jari, naša Domi, Tvoje tetičky Šašo, Veroni a Tvoja Gabi ? Chcem aby si vedel, že si to najúžasnejšie čo by som si ani nedokázala vysnívať,že každý koho sa tvoja prítomnosť dotkne ten sa usmieva, to nech ti prosím ostane? nieje nič dôležitejšie aby si vedel rozdávať a prijímať lásku a šťastie, o zdravie sa modlím každý večer ? Sanel, slová MILUJEM ŤA pri Tebe nabrali úplne iný význam si moja zhmotnená duša a ja Ti sľubujem, že budem robiť všetko preto aby si moju prítomnosť vyhľadával aj keď už budeš veliký, taká spriaznenosť nech je medzi nami❤️ Posnažím sa byť tou najlepšou verziou toho čo Ťa urobi šťastným, S láskou Mama PS: Tatko Paťko ďakujem za Teba bez Teba by nič z toho nebolo, z toho čo teraz máme, našu rodinu?ľúbime Ťa ❤️

A post shared by Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic) on

Veľmi pekné slová napísal k narodeninovej fotke aj samotný Rytmus, ktorý neskrýva obrovské šťastie.

“Najkrajší pocit, keď zažívaš prvé narodeniny človiečika, ktorého stvoríš. Akoby to bolo včera, keď som počul jeho prvý hlások, keď uzrel svetlo sveta.”

View this post on Instagram

Najkrajší pocit, keď zažívaš prvé narodeniny človiečika, ktorého stvoríš. Akoby to bolo včera, keď som počul jeho prvý hlások, keď uzrel svetlo sveta. Neviem prečo, ale stále mám v pamäti, keď mi manželka poslala fotku, keď som bol na koncerte s popiskom “tato kde si čakáme ťa” To su tak silné veci, kedy si človek uvedomí, že je najdôležitejší mužský vzor, opora a najväčší ochranca toho malého zázraku. Sany moj zlatý, ďakujem, že si. Ďakujeme s tvojou maminou za každý nový deň s tebou. Nech oslavuješ život každý deň ako tvoji rodičia. Pri tebe som pochopil, prečo som v niektorých veciach taký aký som. Všetko najlepšie Sanel Paťko Vrbovský. Navždy s tebou. ❤️ #OslavaZivota

A post shared by @ rytmusking on