Smutná správa zo Siedmeho neba: 11-ročný Dominik prehral boj o život

Foto: YouTube

  • Zomrel 11-ročný Dominik z relácie V siedmom nebi

Jojkárska relácia V siedmom nebi patrí medzi jednu z najobľúbenejších, ktoré sa na obrazovkách vysiela už niekoľko rokov. Relácia i moderátor Vilo Rozboril už pomohli mnohých ľuďom, s ktorými sa osud nepekne zahral.

V utorok 19. novembra však televízia oznámila veľmi smutnú správu.

11-ročný chorý Dominik, ktorému sa snažili pomôcť práve v relácii V siedmom nebi, bohužiaľ, prehral boj o život a v utorok sa s ním jeho najbližší navždy rozlúčili. Relácia, v ktorej pomáhali Dominikovi bola na Jojke odvysielaná pred rokom.

Prečítajte si, čo napísala k tejto smutnej správe TV JOJ.

“Veľmi smutná správa, ktorá nás zasiahla. 🖤😥 Dominik statočne bojoval s chorobou, ktorá mu vzala nožičku. Nemal nárok na auto a museli do nemocnice jazdiť MHD-čkou s niekoľkými prestupmi. Podľa rozhodnutia to vraj bez problémov zvládne. V našej relácii sme mu vysnívali auto a v lete si užil prázdniny pri mori. Tešil sa, usmieval sa a mal veľkú chuť žiť. Osud to zariadil inak, bohužiaľ. 😔 Statočný bojovník mal len jedenásť rokov. Dnes sme sa s ním navždy rozlúčili… Spi sladko, Dominik,” píše TV JOJ na sociálnych sieťach.

Dominikovej rodine a jeho najbližším vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Veľmi smutná správa, ktorá nás zasiahla. 🖤😥 Dominik statočne bojoval s chorobou, ktorá mu vzala nožičku. Nemal nárok na…

Uverejnil používateľ V siedmom nebi Utorok 19. novembra 2019

Foto: Facebook

Facebook