Princ Harry odišiel do Botswany, no bez Meghan. Prečo ostala doma?

Princ Harry odcestoval do Afriky, no tentokrát mu spoločnosť nerobila jeho manželka Meghan, i keď je verejne známe, že práve v Botswana je pre nich oboch mimoriadne dôležitá, nakoľko tam zobral Harry na začiatku ich vzťahu Meghan.

Princ cestoval do Botswany súkromne a stretol sa tam so zamestnancami organizácie Rhino Conservation Botswana, ktorej je patrónom. Už nejaký čas ide Harry v stopách svojej zosnulej mamy Diany a podporuje niekoľko humanitárnych združení a neziskových organizácii na pomoc zvieratám. Medzi nimi je aj združenie, ktoré sa zaoberá ochranou nosorožcov.

Keďže má princ Harry už dlhšiu dobu silný vzťah k Afike a je nazývaná jeho druhým domov, ešte v roku 2016 tam zobral svoju novú priateľku, Meghan. Pár vtedy strávil niekoľko nocí v kempingu pod hviezdami. Do Botswany sa mali vrátiť minulý rok, kde oslávili 36. narodeniny herečky.

View this post on Instagram

She is genuinely gracious?

A post shared by Prince Harry, Duke of Sussex (@princeharry_2018) on

Prečo ostala teraz Meghan doma? Kladú si mnohí túto otázku a domnievajú sa, že za tým môže stáť jej údajné tehotenstvo. Či je to naozaj tak, možno uvidíme v septembri, kedy by mohol palác oficiálne potvrdiť túto novinku.

https://www.instagram.com/p/BmYXe7_hmT-/?tagged=princeharry

Zapojte sa do našej súťaže o poukážku na nákup kníh v hodnte 10 Eur. Súťaž trvá do konca augusta!

Viac o súťaži TU!

Zdroj: vanityfair.it | Foto: Instagram