Narodili ste sa 16-teho v mesiaci? Toto o vás prezradí deň narodenia

  • 16. deň narodenia – charakteristika

Deň, v ktorom sme sa narodili nám dokáže toho o nás poriadne veľa prezradiť, pre niekoho má dokonca aj mimoriadny význam. Či už naznačuje naše charakterové vlastnosti, osobnostné, pracovné či spoločenské predpoklady, alebo aj naše nedostatky, z ktorých si môžeme zobrať ponaučenie.

Prinášame vám sériu charakteristík pre všetky dni narodenia, ktoré vám budeme postupne predstavovať.

16. deň narodenia – Priamočiarosť

Ľudia, ktorí sa narodili v 16. dni v mesiaci majú jasný názor na to, čo v živote chcú a čo je pre nich dobré a čo zlé.  Majú veľmi dobrú pozorovaciu schopnosť, sú nežní a milí. Veľmi pozitívnou vlastnosťou je, že dobre vychádzajú s ostatnými. Pochváliť sa môžu zmyslom pre detail, talentom a láskou k umeniu.

Veľmi radi pomáhajú druhým, majú liečiteľské schopnosti a môžu inklinovať k duchovnému životu. Sú z nich dobrí charitatívni pracovníci prípadne sa angažujú v rôznych humanitárnych nadáciách. Sú výkonní, zodpovední a odhodlaní.

Medzi ich nedostatky patrí nepriebojnosť, precitlivenosť, bývajú mrzutí či panovační. Môžu tiež trpieť neistotou či obavou zo straty postavenia. Ľudia narodení v 16. deň v mesiaci majú sklon k rebelstvu či provokáciám.