Lenka Šóošová má dôvod na oslavu: Po tajnej svadbe sa pochválila ďalším krásnym dňom

Foto: Instagram

Sympatická markizácka moderátorka Telerána Lenka Šóošová prežíva veľmi pekné obdobie v živote a mnohých začiatkom nového roka prekvapila priznaním, že so svojim dlhoročným priateľom sa tajne zobrali.

S krásnou novinkou sa priznala prostredníctvom príspevku na Instagrame, v ktorom bilancovali predchádzajúci rok. “Hoci som tento rok veľa stratila, našla som kopec odpovedí na otázky, ktoré mi dlho vírili v hlave, nazbierala aspoň 100 kíl zážitkov a moju ruku zdobí obrúčka, ktorá len potvrdila, že byť ženou jedneho muža je mojím osudom,” napísala Lenka.

>>Lenka Šóošová pridala fotku bez mejkapu. Nespoznali by ste ju, vyzerá ako dievčatko!

View this post on Instagram

Bola to rýchla jazda!!! 12 mesiacov objavovania nových zákutí “duálneho” materstva 😄🙈 365 dní dobrodružstiev, ktoré ste občas od rána sledovali aj naživo 🤪😂 8760 hodín lásky na tretiu 🤗❤ Aj vďaka tomuto roku však odštartujem rok 2019 múdrejšia, smelšia a odhodlanejšia robiť iba to, čo ma sýti dobrou náladou. S tými, čo mi energiu pomahaju kumulovať 😊 A hoci som tento rok veľa stratila, našla som kopec odpovedí na otázky, ktoré mi dlho vírili v hlave, nazbierala aspoň 100 kíl zážitkov a moju ruku zdobí obrúčka 💍ktorá len potvrdila, že byť ženou jedneho muža je mojím osudom 😊❤ A som za to vďačná..🙏 A tak idem s úsmevom a pokorou (bez "to do" listu 🤷‍♀) prozreteľne čeliť všetkému, čo mi rok 2019 dopraje 🙌🏻🙏😄 prajem vám rozprávkový rok 2019 plný lásky a zdravia (lebo nie sú samozrejmosťou) Nech vám úspech iných robí radosť a nech vás tešia maličkosti..🍀🙌🏼 . #mamusalenusa #3R #raimanova #happynewyear #2019 #enjoy 🎆🍾🥂

A post shared by Lenka Šóošova (@lenkasoosova) on

Svojím fanúšikom sa však najnovšie priznala s ďalším veľmi pekným životným miľníkom. Do popisu k fotke, na ktorej je so svojím manželom Richardom Raimanom len stručne vložila srdiečko a číslo 13, pričom do hashtagu napísala slová ako “výročie” či “trinásť rokov spolu”. Blahoželáme.

Lenka pridala aj fotku zo svadby, ktorú sme doteraz ešte nevideli.

Foto: Instagram LŠ

Instagram