Kate sa prvýkrát podpísala na Instagrame: Pod týmto príspevkom sa objavilo jej meno

Fotokoláž: Instagram

  • Vojvodkyňa z Cambridge sa prvýkrát podpísala pod príspevok na Instagrame

Len pred pár dňami sa vrátili zo svojej zahraničnej cesty po Pakistane princ William s manželkou Kate, pričom nezabudli pravidelne informovať svojich fanúšikov a priaznivcov prostredníctvom sociálnych sieťach o miestach, ktoré navštívili.

 

Kým princ Harry s Meghan Markle absolvovali v septembri oficiálnu cestu po južnej Afrike, v októbri si do zahraničia odbehli aj William s Kate. Samozrejme, nešli tam kvôli zábave, no čakal ich poriadne nabitý program.

Práve po návrate domov sa rozhodla vojvodkyňa z Cambridge napísať svoj prvý príspevok na Instagrame, pod ktorý sa následne aj podpísala.

>>>William a Kate navštívili Pakistan: V takýchto outfitoch už Kate neuvidíte. Pozrite, čo si obliekla

Daný príspevok bol zdieľaný prostredníctvom oficiálneho účtu kráľovského páru. 37-ročná vojvodkyňa napísala emociálnálny príspevok, ktorý obsahoval sedem fotografií z návštevy sirotinca SOS v Lahore, v Pakistane.

“Komunita SOS Village je postavená na rodine – v tej najlepšej možnej rodine, ktorú si možno predstaviť – na tej, kde sa zhromažďujú ľudia, aby vychovávali, milovali a chránili deti, ktoré sú im zverené,” píše Kate na Instagrame.

“Tieto zraniteľné deti, z ktorých mnohé prešli traumatickými skúsenosťami, sú vychovávané v tomto opatrovateľskom prostredí a dokážu si vybudovať kvalitné vzťahy, vzťahy, ktoré zúfalo potrebujú, aby sa čo najlepšie rozvíjali.”

Pod príspevkom je podpísaná “Catherine”.

Foto: Instagram

Instagram