JOJka predstavila plány na jeseň: Česko Slovensko má talent, ale aj miniséria Trhlina

Fotokoláž: Peepl.sk, foto: Instagram

  • TV JOJ začne od septembra opäť vysielať Česko Slovensko má talent

Pomaly, ale isto, sme sa prehupli do posledných dvoch týždňov prázdnin. Čas letí ako voda a preto aj televízie robia všetko pre to, aby od jesene vyhrali súboj o diváka. Svoje plány predstavila aj TV JOJ, podľa ktorej si na svoje prídu všetci diváci. 

 

Už od utorka 3. septembra sa diváci môžu tešiť na začiatok ôsmej série talentovej šou Česko Slovensko má talent, ktorá sa následne presunie na sobotné večery.

V stredu 4. septembra televízia plánuje spustiť vysielanie komediálneho seriálu Delukse, ktorý nás zavedie do luxusného hotela spoločne s nabitým hereckým obsadením.

Milovníci mysterióznych príbehov by si mali prísť na svoje vďaka minisérii Trhlina, ktorá by sa mala na obrazovkách televízie z Koliby objaviť ešte v septembri. JOJka sľubuje, že v príbehu sa objavia aj viaceré vystrihnuté scény z rovnomenného filmu, ktorý sa úspešne predstavil v slovenských kinách začiatkom tohto roka.

Na obrazovky sa vrátia s novou sériou Ministri, ale aj obľúbený kriminálny seriál Za sklom, ktorý by mal ešte viac čerpať z reálnych udalostí, ktoré sa dejú na Slovensku. S tým súvisí aj návrat politickej diskusie na obrazovkách TV JOJ pod názvom Na hrane s novinárom Michalom Magušinom v úlohe moderátora.

O zábavu bude postarané aj vďaka novej talk-show Lujzy Garajovej Schramekovej s názvom Čau, Lujza! Každý týždeň by mala herečka, komička, i moderátorka privítať známy manželský pár, s ktorým sa otvorene porozpráva o všetkom, pričom bonzovať na rodičov by mali aj ich deti. Taktiež nebude chýbať ani Inkognito, a vráti sa aj Sedmička, aj keď bez glosátora Mariána Leška, ktorý sa stal poradcom pre domácu politiku slovenskej prezidentky Zuzany Čaputovej.

>>>Zmeny v Sedmičke: TV JOJ potvrdila, kto nahradí Mariána Leška

Z filmov predstaví JOJka počas jesene tituly Rýchlo a zbesilo 8SilnejšíÚkryt v Zoo, v ktorej si zahral aj slovenský herec Marián Mitaš, Láska stojí za všetko, či animované filmy Ja, zloduch 3, alebo Baby šéf.

joj.sk