Horoskop Paola Foxa na utorok 5. novembra: Čo predpovedajú hviezdy všetkým znameniam?

karty, veštenie

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na utorok
  • Znamením dňa sú Ryby

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na utorok 5. novembra.

BARAN

Trochu nervózny deň, možno dôjde s niekým aj k hádke, dokonca aj vo vzťahu môžete čeliť problému. Pokúste sa byť opatrní, dobre analyzovať veci, do konca roka musíte vyriešiť niekoľko situácií.

BÝK

Trochu únavný deň, počas ktorého budete vystresovaní kvôli mnohým veciam, ktoré treba do budúcnosti ešte naplánovať alebo urobiť. V hlave máte preto množstvo myšlienok, nad ktorými musíte premýšľať. Nasledujúci deň bude lepší.

BLÍŽENCI

Podľa Paola Foxa by ste sa dnes mali pokúsiť objasniť isté záležitosti, nakoľko nasledujúce dva dni na to vhodné nebudú. Vo vzťahu by sa mohlo objaviť väčšie napäte a mohli by ste byť preto rozrušení.

>>>Tvoja tvár znie povedome pozná finálovú štvoricu: Zaslúžený postup?

RAK

Deň, v ktorom by ste mohli obnoviť milostný vzťah, ktorý v posledných týždňoch prešiel krízou. Stále existujú problémy na pracovisku, kde by mohli prebiehať diskusie so spolupracovníkmi. Fyzicky sa cítite lepšie ako v posledných niekoľkých dňoch.

LEV

Tlmený a únavný deň, v ktorom by mohli vzniknúť kontrasty či diskusie. Trochu ste sa izolovali, akoby ste  boli proti všetkým, snažte sa trochu uvoľniť, zjemniť svoj postoj, nezablokovať sa.

PANNA

Zaujímavý deň, ktorý by ste mali naplno využiť, pretože nasledujúce dva dni nebudú rovno najideálnejšie. Pokúste sa nerobiť unáhlené rozhodnutia, prípadne to odložte až na víkend. 

VÁHY

Dnes by mohli prísť neočakávané úspechy alebo by vás mohla práca uspokojiť. V tejto časti mesiaca je možné odstrániť ekonomické problémy. Pokiaľ ide o city, skúste hovoriť teraz, pretože cez víkend dôjde k útlmu. 

ŠKORPIÓN

Deň, počas ktorého je lepšie byť opatrní, hlavne ak musíte urobiť dôležité rozhodnutie. Lepšie bude o tom premýšľať ešte zo jeden alebo dva dni. Práca je na tom veľmi dobre, vďaka pozitívnemu vplyvu Slnka a Merkúra.

>>>Slováci, ukážte sa v kvíze zo slovenského jazyka: Poznáte synonymá?

STRELEC

Tlmený deň, v ktorom budete pociťovať fyzickú únavu. Budete musieť počkať niekoľko dní, zotavíte sa cez víkend. Pokúste sa nájsť priestor pre seba, vďaka Jupiteru, ktorý stále prechádza vo vašom znamení, môžete vytvoriť projekt, na ktorom vám záleží. 

KOZOROŽEC

Hviezdy sú na vašej strane, pokúste sa ich využiť na vyriešenie ekonomických otázok, ale aj na urovnanie rodinných sporov.  Urobte to do štvrtka, pretože sa cez víkend zmení astrologická situácia a budete sa cítiť omnoho unavenejšie.

VODNÁR

V tento deň vám hviezdy radia, aby ste viac premýšľali. Láska je váš hnací motor, tiež vám pomôže vyriešiť pracovné problémy so správnym nadhľadom. Teraz máte lepšiu energiu ako minulý mesiac.

>>>Poznáte rozprávky nášho detstva len podľa fotky? Otestujte sa v kvíze

RYBY

Paolo Fox predpovedá pozitívny deň:  postupným príchodom konca roka sa vaša situácia zlepšuje. V utorok a v stredu môže Mesiac priniesť dobré riešenia, využite to. Ste znamením dňa.