Horoskop Paola Foxa na utorok 29. októbra: Znameniu dňa dnes môže priať láska

  • Horoskop na utorok
  • Znamením dňa je Strelec

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na utorok 29. októbra.

BARAN

Baran je v úplnom uzdravení, aj keď sa musí vysporiadať s opozíciou Marsu. Je však možné využiť túto chvíľu, aby sa vrátil späť do hry. Láska sa môže opäť stať protagonistom. Pozitívne dni 30 a 31!

BÝK

Venuša je v opozícii, ale láska stále odoláva, napriek určitému prehodnoteniu a problémom. Musíte k istým záležitostiam pristupovať s väčšou zodpovednosťou, najmä ak sa vyskytnú konflikty v rodine. Hľadajte pokoj, aj keď to nie je ľahké.

BLÍŽENCI

Čakáte na december, kedy pôjdu veci určite lepšie. Nepreceňujte kritiku, najmä vzhľadom na stredu a štvrtok. Ste unavení, ale je to normálne, pretože robíte veľa vecí naraz. Fyzický úpadok sa však musí udržiavať pod kontrolou.

>>>Šimona z Farmy 9 NESPOZNÁTE: Výrazne zmenil imidž, je z neho iný človek

RAK

Možnosť vyrovnať stratený čas. Využite dobrú energiu na pracovisku, existuje niekoľko problémov, ktoré treba vyriešiť. Paolo Fox odporúča dať priestor pocitom.

LEV

Hľadáte trochu pokoja. Nerobte však toľko vecí súčasne, nemusí to mať na vás dobrý dopad. Tí, ktorí zažili vážne ochorenie, sú na ceste k uzdraveniu.

PANNA

Podľa Paola Foxa sú dnes hviezdy na vašej strane, ale buďte opatrní, pretože v stredu a vo štvrtok budú dni ohrozené medziľudskými vzťahmi. Dávajte si pozor na niektoré situácie.

>>>Viktor Vincze priznal, že zásnuby s Adelou v Teleráne boli totálny gýč

VÁHY

Paolo Fox odporúča trochu spomaliť, nakoľko ste do práce investovali príliš veľa energie. V stredu a vo štvrtok sa črtajú veľmi zaujímavú dni pre city.

ŠKORPIÓN

Musíte urobiť dôležité rozhodnutia, je potrebné objasniť zásadné aspekty v láske alebo v práci. Piatok a sobota budú pozitívne dni pre city. Ale buďte opatrní: nemyslite na minulosť a vyhýbajte sa zbytočným porovnaniam so súčasnosťou.

STRELEC

Strelcom predpovedá Paolo Fox pozitívny deň, v ktorom by na tom mohla byť dobre láska. Okolo vás sa pohybujú noví ľudia, možno je medzi nimi aj niekto špeciálny. Ste znamením dňa.

>>>Poznáte známe slovenské príslovia a porekadlá? Otestujte sa v kvíze

KOZOROŽEC

Do konca roka by sa viacero uzľov mohlo rozmotať, aj keď nebude ľahké vyriešiť všetky pretrvávajúce problémy. Uveďte veci do poriadku, je však potrebné urobiť rozhodnutia do decembra. Víkend prinesie úspech.

VODNÁR

V utorok by ste mohli byť rozrušení, pričom budete pociťovať negatívne napätie. V práci môže existovať určitý stres pravdepodobne kvôli väčšej angažovanosti, ktorá nezodpovedá zvýšeniu peňazí.

Sledujte nás na INSTAGRAME >>TU

RYBY

V utorok môžete získať dobrú inšpiráciu. Pokúste sa zlepšiť niektoré veci, je to o vašom zdraví. Láska je za rohom, prichádzajú príležitosti. Nie je to zvlášť ťažké obdobie, ale niekedy ste príliš nervózni.