Horoskop Paola Foxa na štvrtok 7. novembra: Pre tieto znamenia je čas vhodný na lásku

  • Horoskop na štvrtok 7. novembra
  • Znamením dňa je Vodnár

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na štvrtok 7. novembra.

BARAN

Pokúste sa usmievať a byť optimistickejší k budúcnosti. Teraz môžete byť pokojnejší, už neexistujú dôvody, ktoré vás nútili byť rozrušenými ako pred niekoľkými dňami. Musíte sa len pokúsiť udržať pokoj, vyčistiť si hlavu: uvidíte, že sa to všetko zleší.

BÝK

Podľa horoskopu Paola Foxa vás čakajú isté zmeny, ktoré môžu ovplyvniť dianie okolo vás. Dokonca môže ísť o tak veľké zmeny, ktoré ovplyvnia celý váš život alebo jeho časť, pričom pozitívne výsledky sa objavia  budúci rok.

BLÍŽENCI

Plánujete vyriešiť istý problém, no na to potrebujete peniaze: možno je to pre vás dôležitý nákup alebo transakcia. Pravdepodobne sa to uskutoční budúci mesiac, lepšie je posúdiť každý aspekt, ak sa rozhodnete investovať veľkú sumu. Do lásky môžu prísť emócie.

>>>Na TROCH lietadlách Boeing 737 spoločnosti Ryanair našli trhliny na trupe

RAK

Deň, ktorý začína trochu rozrušeným spôsobom, ale neskôr sa ukáže byť pozitívnym a zaujímavým, no musíte sa vyhnúť vážnym témam ako v rodine, tak aj na pracovisku. Pokúste sa pochopiť, z ktorých situácií sa chcete dostať, pretože vás znepokojujú.

LEV

Pozitívny deň na lásku: dnes večer existuje možnosť zotavenia pre tých, ktorí zažili krízu. Pokiaľ ide o prácu, budete pravdepodobne musieť robiť rozhodnutia a tie budú diktované peniazmi: musíte venovať pozornosť finančnej situácii, pretože často robíte projekty väčšie, ako je vaša skutočná dostupnosť.

PANNA

Dnes sa môžete cítiť trochu unavení, pretože Mesiac je v opozícii. Chcete robiť veľa vecí, radi máte všetko pod kontrolou, ale potom nevyhnutne nemôžete nájsť čas na dostatok odpočinku! Snažte sa však tento stres nepreniesť do lásky, nie je na to ten pravý čas, aby ste so svojím partnerom vytvorili napätie vo vzťahu.

>>>Sestričky a Farmu si v utorok pozreli tisíce ľudí: Takúto mala Markíza sledovanosť

VÁHY

Deň je rozdelený na dve časti: začína sa dobre, ale končí sa malým neúspechom, oneskorením, ktoré by vás mohlo znepokojiť alebo viesť k diskusiám. Snažte sa vyhnúť sporom a príliš prísnym úsudkom.

ŠKORPIÓN

Paolo Fox predpovedá pozitívny deň, no ak chcete byť vyrovnaní, musíte byť tí, ktorí vidia veci optimistickejším spôsobom. Nezabudnite na lásku, v tomto období môžete zažiť nádherné emócie.

STRELEC

Pomalý a tlmený deň, ale nebojte sa: je to len malý blok, nejaká prekážka, ktorá nezničí dobré obdobie rastu, čoskoro sa všetko vráti do normálu. Dnes sa snažte byť trpezliví a nerobte si ďalšie problémy.

KOZOROŽEC

Nervózny a tlmený deň pre Kozorožcov, v ktorom môžu vzniknúť napätia alebo diskusie s ľuďmi okolo vás. Niekto by vás mohol obzvlášť znepokojiť, pokúste sa na určité veci nereagovať. Vyhnite sa fyzickej námahe.

>>>Odpoviete správne na 5 všeobecných otázok? Otestujte sa v kvíze

VODNÁR

Podľa predpovedi Paola Foxa je dnes vhodný čas na prehĺbenie lásky a emócií. Tí, ktorí sú zadaní, môžu robiť plány, znovuobjaviť svoju vášeň a nadšenie. Uprednostňujú sa nové stretnutia slobodných. Pokúste sa nezatvárať vo svojom vnútri. Ste znamením dňa.

RYBY

Pokúste sa viac popracovať na láske: ak ste viedli diskusiu, skúste urobiť prvý krok. Pokiaľ ide o prácu, na konci tohto mesiaca ukončí Jupiter svoju opozíciu a všetko bude oveľa lepšie.