Horoskop Paola Foxa na sobotu 2. novembra: Vynikajúci deň na lásku pre tieto znamenia

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na sobotu
  • Znamením dňa je Škorpión

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na sobotu 2. novembra.

BARAN

Pre Baranov bude sobota  nervóznym dňom, počas ktorého môžu vzniknúť konflitky či diskusie. V poslednej dobe sú ťažké všetky víkendy, vždy sú ľudia, s ktorými diskutujete alebo ktorí sú proti vám. Snažte sa byť obozretní, najmä v láske.

BÝK

Podľa predpovedi Paola Foxa bude november mesiacom, ktorý pre vás bude schopný priniesť dobré riešenia, na rozdiel od októbra. Aj keď v týchto dňoch stále stojíte proti Slnku a Merkúru, a preto stále existujú nejaké hospodárske alebo rodinné problémy, ste v jasnom uzdravení. Buďte opatrní pri znameniach Blíženca a Škorpióna.

BLÍŽENCI

V týchto dňoch môže dôjsť k miernemu poklesu alebo pochybnostiam: skúste tomu venovať pozornosť. Na profesionálnom fronte to ide omnoho lepšie. Môžu však existovať nové a väčšie záväzky.

>>>Jasmina pobavila halloweenskym kostýmom: Bol z nej zelený hrášok (FOTO)

RAK

Dnes by ste sa mali pokúsiť uvoľniť, pretože ste strávili stresujúce obdobie v pracovnej alebo osobnej oblasti. Snažte sa vyhnúť stresovým situáciám, aspoň počas tohto víkendu: dnes existuje riziko nejakej diskusie, skúste tomu zabrániť. Mali by ste sa viac venovať láske. Ak ste slobodní, práve teraz môžete nájsť vzťah bez veľkého úsilia.

LEV

Pozitívny deň pre tých, ktorí majú vzťah. V týchto dňoch prichádzajú dobré emócie. Pokiaľ ide o pracovný a profesionálny život, začnite s novými projektmi, pretože ste chránení Jupiterom, ktorý vám prinesie dobré výhody. Využite dnes možnosť urobiť niečo viac, pretože zajtra bude trochu ťažký deň.

PANNA

Mali by ste sa na chvíľu zastaviť a premýšľať o tom, čo robíte: nie je to tak, že zabúdate na lásku alebo zanedbáte svojho partnera? Práca a budúce projekty sú, samozrejme, dôležité, ale dôležitý je aj osobný život. Môže sa tiež stať, že sa v tejto chvíli cítite odradení od niečoho, o to viac nesmiete zanedbávať city.

>>>Herečka Mirka Partlová ukázala tehotenské bruško: Už čoskoro bude mamina

VÁHY

Trochu nervózny deň, počas ktorého nebude ľahké udržiavať rovnováhu. V láske by ste sa mali snažiť byť tichší a nemali by ste byť príliš žiarliví, pretože by ste vzťah skomplikovali. Pokiaľ ide o povolanie, napriek vášmu úsiliu a vašej hodnote niekedy nie ste ocenení a predovšetkým dostatočne platení.

ŠKORPIÓN

Paolo Fox predpovedá vynikajúci deň lásky, ktorý vám dáva pozitívne potvrdenie: môžete pochopiť, ako veľmi sa o osobu staráte. Toto je veľmi pozitívne obdobie, konečne ste prekonali problémy, ktoré vás trápili toto leto. Ak máte otázky, ktoré treba riešiť, urobte to okamžite, bez váhania. Riešenia sú na dosah. Ste znamením dňa.

STRELEC

Priestor pre city, otvorte svoje srdce, pretože láska môže prísť, keď to najmenej čakáte. A ak ste začali vzťah nedávno, pravdepodobne to bude mať peknú budúcnosť. Teraz je váš postoj k životu iný, lepší, vďaka čomu vidíte veci s optimizmom a čelíte problémom správnym spôsobom, s menšou úzkosťou. Uvidíte, že tento životný štýl vám prinesie vynikajúce výsledky.

>>>Poznáte rozprávky nášho detstva len podľa fotky? Otestujte sa v kvíze

KOZOROŽEC

Kozorožcom sa otvára priaznivé obdobie pre nové stretnutia: ak hľadáte lásku, nezatvárajte sa doma, ale choďte von, možnosť stretnutia je veľmi vysoká. Pokiaľ ide o profesionálny život, môžete diskutovať o dôležitom projekte: skúste byť optimistickí.

VODNÁR

Použite tento víkend na to, aby ste sa pokúsili oživiť niektoré krásne emócie v láske: vyhnite sa kontroverzii, znovu objavte city, snažte sa byť menej nepriateľskí. Možno sa pokúste stráviť deň vonku s partnerom, ďaleko od všetkých a predovšetkým od stresu a práce.

RYBY

Pokiaľ ide o prácu, toto obdobie vás vyzýva na zrýchlenie, poskytnutie priestoru novým myšlienkam a projektom, ktoré už nejaký čas kultivujete: sú to výzvy, do ktorých ak sa pustíte správnym spôsobom, môžu byť úspešné. Pokiaľ ide o lásku, ste trochu zmätení, najmä ak máte vo svojom srdci dva vzťahy, dvoch ľudí alebo aspoň ak existujú situácie, ktoré je potrebné objasniť.