Horoskop na utorok 27. októbra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: YouTube

  • Horoskop na utorok 27. septembra 2020
  • Znamením dňa je Býk

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na utorok 27. septembra:

Baran – Nezdržiavajte sa s ľuďmi, ktorí vám v dnešnej dobe prinášajú len problémy. V pracovnej oblasti pôjde o komplikovaný deň. Máte malú koncentráciu: odložte dôležité rozhodnutia na iný deň.

Býk – Venuša je stále aktívna a Mesiac bude v utorok tiež priaznivý: vynikajúca správa pre lásku, najmä pre dlhotrvajúce páry. Pokiaľ ide o pracovnú oblasť, celková situácia sa zotavuje. Musíte skontrolovať veľa vecí: robte všetko pokojne. Ste znamením dňa.

>>>Poznáte krstné mená známych Slovákov? Otestujte sa v krátkom kvíze

Blíženci – V láske môžete o viacerých veciach diskutovať, zachovajte hlavne pokoj. Čo sa týka práce, ak čakáte na určitú odpoveď, november bude lepším mesiacom.

Rak – Osoba, od ktorej ste dlhšie nedostali odpovede, môže od nasledujúceho dňa zmeniť postoj. Pokiaľ ide o podnikanie, venujte pozornosť výdavkom.

Lev – Venuša bude čoskoro opäť priaznivá: v utorok sa začína obdobie zotavenia v oblasti citov. V pracovnej oblasti nie je nedostatok príležitostí. Snažte sa robiť rozhodnutia, ktoré nie sú príliš finančne náročné.

Panna – Ak sa musíte niekoho niečo spýtať, urobte to v sobotu. Utorok bude pre lásku zvláštnym dňom. Pokiaľ ide o prácu, za posledných pár mesiacov ste sa vrátili späť do hry. Dnes môžete byť trochu rozptýlení.

Váhy – Posledné októbrové dni vám môžu priniesť nové emócie do života. V pracovnej oblasti ste mali isté problémy, čo sa odzrkadlí na financiách. Buďte trpezlivý!

Škorpión – Mesiac je priaznivý: vynikajúca správa pre lásku. Čo sa týka práce, stále ste trochu nervózni. Chcete niečo zmeniť, no existujú isté problémy s peniazmi.

Strelec – V utorok by sa mohli vyskytnúť nejaké problémy v láske, možno kvôli istým rozdielom. Z obchodného hľadiska, ak máte prebiehajúci súdny spor alebo právnu záležitosť, môže prísť riešenie!

Kozorožec – Zachovajte pokoj a nepreháňajte to: môžete sa priblížiť k niekomu veľmi odlišnému od vás. Pokiaľ ide o prácu, nastal čas urobiť niekoľko dôležitých rozhodnutí pre budúcnosť!

Vodnár – Dobrá správa pre city: od zajtra začnete žiť s väčším optimizmom. Po pracovnej stránke sa musíte z ekonomického hľadiska zotaviť.

Ryby – Mesiac je priaznivý: láska sa môže znovuzrodiť aj medzi novembrom a decembrom. V pracovnej sfére existujú ľudia, ktorí obetujú veľa na vyriešenie problému.