Horoskop na utorok 24. novembra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: YouTube

  • Horoskop na utorok 24. novembra 2020
  • Znamením dňa je Škorpión

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na utorok 24. novembra:

Baran – Ak vo vzťahu nastala kríza a obaja partneri majú záujem situáciu vyriešiť, vhodný čas na zotavenie. V práci je veľká túžba po zmene: venujte však pozornosť byrokratickým a finančným problémom, ktoré zostávajú nevyriešené.

Býk – Utorok so sebou prinesie určité pochybnosti v láske: buďte opatrní, čo sa týka osôb narodených v znamení Leva a Vodnára. V práci sa príliš neunavte, myslite viac na niektoré zo svojich rozhodnutí.

>>>Ktoré slová sú napísané gramaticky nesprávne? Otestujte sa v kvíze

Blíženci – Ráno môže byť tlmené z pohľadu pocitov, popoludní sa situácia zlepší. V práci sa pravdepodobne počas nasledujúcich týždňov budete chcieť vydať novou cestou.

Rak – V popoludňajších hodinách sa môžete dostať do citovej krízy. V práci sa vyhnite hádkam so šéfom. Pozerajte sa do budúcnosti s väčšou sebadôverou.

Lev – Dni plné pocitov, ste v situácii mierneho nepohodlia. V práci máte v tomto období veľa povinností: na jednej strane ste ambiciózni, na druhej sa cítite veľmi unavení.

Panna – Ráno sa môžu vyskytnúť isté konflikty, popoludnie bude na tom lepšie. Snažte sa v práci nebyť príliš samoľúby, aj keď radi vynikáte.

Váhy – Mesiac je v opozícii, zabraňuje nájsť v láske pokoj. V práci odložte určité diskusie až na piatok 27. novembra.

Pantarhei tipy na vianocne darceky

Škorpión – V láske buďte trpezliví, môžete prežívať zvláštne emócie. V oblasti práce prajú hviezdy, ste pripravení predložiť isté návrhy. Ste znamením dňa.

Strelec – Ráno nebude veľmi zaujímavé z pohľadu pocitov, lepšia situácia bude popoludní. V práci existuje možnosť získať späť niečo, čo bolo na nejaký čas zastavené. Čoskoro isté novinky.

Kozorožec – Ste veľmi rozrušení, najmä popoludní, ale môžete si vydýchnuť: napätie, aké ste pociťovali okolo 12. novembra už pominulo. Snažte sa v práci zabudnúť na krivdy z minulosti. Chystajú sa dobré ponuky.

Vodnár – Venuša začala zložitý tranzit: snažte sa byť viac trpezliví v láske. V práci starostlivo spravujte zmluvy a dohody a vyhnite sa zbytočným diskusiám.

Ryby – Je čas získať dôveru v seba samého, nevzdávajte sa. Ak nie ste v práci príliš nároční, môže vás čakať niečo pekné.