Horoskop na utorok 2. apríla: Jedno znamenie sa cíti stratené a samé

  • Denná horoskop na utorok 2. apríla
  • Znamením dňa sú Váhy
  • Ryby sa cítia stratené a samé

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na utorok 2. apríla

BARAN

Ak ste mali vo vzťahu isté problémy, všetko sa začne dávať do poriadku. Zorganizujte príjemné prekvapenie pre vášho partnera, ktoré istotne ocení. Ak tú vašu polovičku ešte len hľadáte, buďte trpezliví, keď to budete najmenej očakávať, určite sa jej dočkáte.

BÝK

V utorok budete trochu nepokojní. Buď to bude prichádzajúcou jarnou únavou alebo za tým bude isté napätie v práci. Kľúčom k úspechu je, aby ste po skončení pracovnej doby nechali všetky nedoriešené veci v práci a užili si voľný čas na vyčistenie mysle.

Prečítajte si tiež: Poznáte slávnych hercov podľa jedinej fotky? Jednoduchý kvíz musíte dať na plný počet bodov

BLÍŽENCI

Ak ste sa usilovali o isté pracovné obchody či zrealizovanie projektov, práve teraz by mohol nastať pozitívny zlom. Taktiež sú hviezdy naklonené novému stretnutiu a možno tak konečne spoznáte osobu, ktorú ste dlho hľadali.

RAK

Nebude to deň ako každý iný. Práve dnes by ste sa mohli dostať do nečakanej konfrontácie, pričom by ste sa mali pokúsiť vyriešiť nezhody. Je však otázne, či sa bude o to snažiť aj tá druhá osoba.

LEV

Tento utorok ide láska a kariéra ruka v ruke, čo sa síce môže zdať ako mimoriadne pozitívne, no nebude to tak. V oboch prípadoch plávate v zlých vodách a nie ste práve najskúsenejšími námorníkmi. Niektoré pracovné záležitosti nie sú tak dobrými, ako sa na prvý pohľad zdá a rovnako sa môžu objaviť pochybnosti, ktoré by ovplyvnili pohodu vášho vzťahu.

PANNA

Utorok je pre vás dňom lenivosti. Dajte však pozor, aby ste nezaspali na vavrínoch a tak príliš veľa neoddychujte. Miesto toho si vyhrňte rukávy a všetkým ukážte, čo vo vás je.

VÁHY

Milé Váhy, konečne sa nad vás vrátilo slnko, ste znamením dňa! Po dlhšom období sa vám konečne podarilo hodiť za hlavu nevydarený vzťah a môžete pokračovať ďalej. Môže to ešte síce chvíľu trvať, no idete správnou cestou. Máte však šťastie na priateľov, ktorí sú pre vás obrovskou podporou.

ŠKORPIÓN

Nervozita je dnes hmatateľná. Máte totiž podozrenie, najmä v sentimentálnej oblasti, no nie ste si úplne istí. Skôr než vášho partnera z niečoho obviníte, skúste sa s ním o tom v kľude porozprávať, prípadne sa zbytočne neunáhlite, nemuselo by sa vám to vyplatiť.

STRELEC

Utorok bude šialeným dňom. V práci je až divný pokoj, no pozor, problémy môžu byť hneď za rohom. Tí, čo ešte nenašli svoju lásku by si mali dať pozor, aby sa nezahrávali s niekoho citmi. Mohlo by ho to zbytočne raniť, čím by sa narušilo vaše kamarátstvo.

KOZOROŽEC

Aj pre Kozorožcov platí, že utorok bude plný lenivosti. Volanie vankúša je tak silné, že riskujete problémy v práci. Okrem toho vám v hlave čosi vŕta a zanechá to po sebe nedoriešenú otázku, ktorú by ste chceli čo najskôr vyriešiť.

VODNÁR

Mali by ste urobiť krok späť, pretože nie všetko sa točí len okolo vás. Niektorí priatelia vás požiadajú o pomoc, ale môžete byť príliš zaneprázdnení svojimi úvahami, aby ste ich počúvali.

RYBY

Ryby sa cítia stratné a samé. Utorok nezačal práve najlepšie a pravdepodobne sa skončí ešte horšie. Nebudete sa chcieť vzdať smútku, ktorý budete používať ako štít po celý deň najmä v medziľudských vzťahoch.