Horoskop na utorok 19. mája: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: YouTube

  • Horoskop na utorok 19. mája
  • Znamením dňa sú Blíženci

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na utorok 19. mája:

Baran – V týchto dňoch je veľa nepokojov. Ste nespokojní, no musíte zostať pozitívni. Pokiaľ ide o finančné záležitosti, musíte pred prijatím opatrení dôkladne premýšľať.

Býk – Trochu problematický deň pre lásku, ale čoskoro bude Mesiac v znamení a veci sa zlepšia. Dôverujte svojim inštinktom v práci a vo financiách, dnes sa nezmýlite.

>>>Viete, kto oslavuje v MÁJI meniny? Otestujte sa v našom kvíze

Blíženci –  Ideálny deň pre realizáciu plánov vo vzťahu. Pokúste sa však vyhnúť vážnym diskusiám, dnes by mohli vzniknúť z akéhokoľvek dôvodu. Aktivity v práci sú dôležité pre vašu budúcnosť. Ste znamením dňa.

Rak – Počas dňa sa môže vyskytnúť viac rozrušenia, pokúste sa ostať pokojní. Užitočný deň z pohľadu práce, naplánujte si isté záležitosti.

Lev – Priaznivá Venuša a Merkúr zvyšujú vašu túžbu po emóciách. Väčšiu pozornosť venujte výdavkom, obzvlášť, ak ich bolo v poslednom období príliš veľa.

Panna –  Venuša v opozícii bude až do augusta, čo komplikuje lásku. Vo vzťahu musíte viac hovoriť a pokúsiť sa vyriešiť problémy. Jupiter je priaznivý, možno budete musieť podnikať obchodné rozhodnutia.

Váhy – Mesiac v opozícii by mohol naďalej vytvárať problémy. Venujte sa tomu, čo sa vám páči, projektom, ktoré sú blízko vášho srdca. Dnes sa cítite skôr pesimisticky.

Škorpión – Využite tento čas na pochopenie toho, čo chcete a čo máte robiť, najmä v láske. Musíme znovu získať stabilitu. Ak máte deti, môžete mať s nimi problémy. Priaznivý Jupiter vám pomôže v práci.

Strelec – Chcete zažiť niečo nové. V láske môžete prijímať isté rozhodnutia, najmä v tých novovzniknutých. V práci začíname odznova, no stále existujú problémy.

Kozorožec – V utorok ste unavení a pravdepodobne môže dôjsť k určitému oneskoreniu. Je lepšie odložiť plány vo vzťahu na leto, v práci pôjdu niektoré veci pomaly.

Vodnár – V láske by mohlo vzniknúť zbytočné nedorozumenie. Ak sa v práci necítite dobre, môžete sa rozhodnúť ukončiť ju a zmeniť smer.

Ryby – Zotavenie v láske, no stále existuje veľa pochybností. Nenechajte sa stratiť v myšlienkach vzdialených od reality, sústreďte sa na riešenie problémov. Práca je v poriadku.