Horoskop na utorok 10. novembra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: Facebook

  • Horoskop na utorok 10. novembra 2020
  • Znamením dňa je Rak

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na utorok 10. novembra:

Baran – Snažte sa držať nervozitu, hnev a žiarlivosť na uzde. V práci nepodceňujte nové projekty: je ten pravý čas na riskantné kroky.

Býk – Mesiac, Jupiter a Saturn sú na vašej strane: nastal čas objasniť niektoré nevyriešené problémy. Z obchodného hľadiska je pôjde o dôležitý deň, ale pozor na peniaze. Do konca decembra budete musieť objasniť isté záležitosti.

>>>Vyznáte sa v hudbe, filmoch či šoubiznise? Vyskúšajte sa otestovať v kvíze

Blíženci – Buďte v pokoji, i keď môžu existovať isté situácie v láske, ktoré vo vás vyvolávajú mierne napätie.  V práci buďte opatrní, ak musíte podpísať dohodu alebo zmluvu.

Rak – Dobrá správa pre lásku: s človekom narodeným v znamení Panny by ste mohli prežiť krásne dobrodružstvo. Pokiaľ ide o prácu, v nasledujúcich mesiacoch môžete dosiahnuť vynikajúci výsledok. Nie je vylúčené, že príde istý návrh. Ste znamením dňa.

Lev – Isté problémy pre páry, ktoré mali nezhody kvôli financiám, Merkúr začína konfliktný tranzit. Pokiaľ ide o podnikanie, neberte si prácu, ktorá pre vás nebude prínosom. Vyhodnoťte situáciu.

Panna – Jediné argumenty, ktoré by vo vzťahu mohli vzniknúť, sú z ekonomických dôvodov. Mesiac je vo vynikajúcej forme: uprednostňujú sa nové stretnutia. V práci máte všetko pripravené k tomu, aby ste vyhrali: musíte len niečo skontrolovať.

Váhy – Mesiac je na vašej strane a ďalšie štyri dni sú sľubné v oblasti lásky. Pokiaľ ide o prácu, zhodnoťte všetky návrhy: ľudia vo vašom okolí sú dostupnejší.

Škorpión – Mesiac bude do utorku aktívny: stretnutia sú uprednostňované. V práci potrebujete isté podnety: ďalšie dni budú zaujímavé.

Strelec – Mesiac je v opozícii, a preto v láske vládne trochu rozrušenia. V práci by dobré riešenia mohli prísť v nasledujúcich mesiacoch. Je čas urobiť dôležité rozhodnutia.

Kozorožec – Venuša prinesie až do 21. novembra určité pochybnosti: buďte opatrní, ak ste zadaní. V práci ste nervózni, pretože prežívate situáciu, ktorej zvládnutie nie je práve príjemné.

Vodnár – Obľúbené stretnutia: Venuša vám môže dať dobrú známosť. V práci sa od druhej časti mesiaca veľa vecí zmení. Práve teraz by ste mohli začať s novými projektmi.

Ryby – Trochu ťažký deň pre lásku: musíte sa vyrovnať s malými problémami. V práci sa pripravte: Merkúr začína veľmi dôležitý tranzit, na ceste sú niektoré dobré správy.