Horoskop na utorok 1. decembra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Fotokoláž: Peepl.sk, foto: FB, pixabay.com

  • Horoskop na utorok 1. decembra 2020
  • Znamením dňa je Panna

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na utorok 1. decembra:

Baran – Snažte sa nepokračovať v situáciách, ktoré sú nemožné či zložité. Dajte si pozor, aby ste neostali stáť na mieste a prestali sa posúvať vpred. Aj v práci ostaňte hlavne pokojní.

Býk – Dobrá správa pre tých, ktorí sa narodili v znamení Býka: nastal čas zapojiť sa do plánovania budúcnosti. Dosť bolo melanchólie, nevracajte sa viac do minulosti.

>>>Ako dobre poznáte advent? Otestujte sa v adventnom kvíze

Blíženci – Sľubné hviezdy pre tých, ktorí sa narodili v znamení Blížencov: uprednostnite randenie, užívajte si lásku. Vynikajúci deň na objasnenie nevyriešených problémov.

Rak – Môže byť ťažké zachovať pokoj, ale nebojte sa, pretože od popoludnia sa to bude zlepšovať. Snažte sa zostať pokojní a byť verní svojim sľubom. Môžete dokonca prijať inú rolu.

Lev – Ste veľmi unavení, ale chcete sa tiež zapojiť do istých záležitostí. Môžete dokonca nastúpiť do novej práce. Obľúbené stretnutia, môžu prísť dobré správy.

Panna – Nastal čas trochu poľaviť: musíte si viac oddýchnuť. Máte veľa povinností a veľmi sa zameriavate na prácu, ale musíte myslieť aj na seba. Dobré správy v láske, prichádzajú dôležité dni. Ste znamením dňa.

Váhy – Chcete sa odosobniť od problémov. Sú aj takí, ktorí sa museli vyrovnať so zmenou alebo s veľkými výdavkami. Snažte sa vyhnúť hádkam a komplikáciám, aj keď sa vám to zdá nemožné.

Škorpión – Môžete sa cítiť nervózne a unavene. Snažte sa zostať pokojní, myslite pozitívne. V práci by ste mali byť viac ostražití.

Strelec – Dobrá správa v oblasti lásky, môžete sa konečne zbaviť ťažšieho obdobia. Prídu dobré príležitosti – je čas dokázať svoju hodnotu.

Kozorožec – V láske môžete dostať dobrú správu. V práci buďte pokojní, no predovšetkým opatrní – všetko pôjde tak, ako má.

Vodnár – Večer môžu prísť určité návrhy, nebudete sa cítiť osamelo. Láska je vo fáze zotavenia: skúste sa nechať viac unášať emóciami.

Ryby – Deň sa začne zaujímavo. Ak prežívate zložitý milostný vzťah, môžete sa ho vzdať. Osamelé srdcia si môžu vydýchnuť: prichádzajú nádherné emócie.