Horoskop na štvrtok 8. októbra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: Facebook

  • Horoskop na štvrtok 8. októbra 2020
  • Znamením dňa je Strelec

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na štvrtok 8. októbra:

BARAN – Štvrtok bude dôležitým dňom pre city a lásku. Ideálny čas pre tých, ktorí chcú urobiť väčšiu zmenu. Pokiaľ ide o prácu, ak ste samostatne zárobkovo činné osoby, budete mať nejaké diskusie, ktoré by ste mali vyriešiť.

BÝK – V priebehu najbližších hodín môžu objaviť isté komplikácie v citovej oblasti. Snažte sa zostať v pokoji: nadišiel čas, aby ste sa rozhodli, čo chcete v práci i v živote.

>>>Odpoviete správne na 7 otázok z rôznych oblastí? Vyskúšajte sa otestovať v kvíze

BLÍŽENCI – V týchto dňoch by ste mohli úspešne čeliť zmenám v práci, buďte hlavne pokojní. Trochu komplikovaný deň pre lásku, dnes sa rozhodne nepúšťajte do vážnych diskusií.

RAK – Možnosť zotavenia najmä v najbližších dňoch. Ak ste v posledných týždňoch stretli zaujímavú osobu, skúste sa k nej priblížiť. Pokiaľ ide o prácu, dnes máte príležitosť venovať sa činnosti, ktorej sa venujete s nadšením a vášňou.

LEV – Ak ste slobodní a potrebujete cítiť blízkosť druhej osoby, skúste sa viac okolo seba rozhliadnuť, prípadne urobte prvý krok. Čo sa týka práce, musíte viac uvažovať, aby ste mohli naplánovať lepšiu budúcnosť.

PANNA – Isté pochybnosti v citovej oblasti. Pokúste sa viac porozumieť si s partnerom, môže sa dostaviť aj fyzický pokles. Pokiaľ ide o prácu, niektorí ľudia vám v poslednej dobe nedovolili pokojne fungovať.

VÁHY – V práci môžete mať isté pochybnosti, či ste spravili všetko tak, ako ste chceli. Cítite sa pod napätím. V láske je lepšie byť radšej opatrní, aspoň nasledujúce dni.

ŠKORPIÓN – Mali by ste si uvedomiť, že niektoré veci je lepšie odložiť na určitý čas a zbytočne sa neunáhliť. Pokiaľ ide o prácu, máte veľa energie.

STRELEC – Podľa horoskopu Paola Foxa bude štvrtok ovplyvnený dôležitými hviezdami. Cítite sa viac slobodní v láske. V práci vám nemusí chýbať optimizmus. Niektoré situácie v profesionálnom živote sa podarí odblokovať. Ste znamením dňa.

KOZOROŽEC – Pozitívne obdobie pre vaše znamenie. Ak máte ciele, ktoré chcete dosiahnuť, hviezdy sú teraz na vašej strane. V práci buďte viac opatrní, niektoré veci sa dôkladne naplánujte.

VODNÁR – Okolo vás je veľké napätie, pôjde o provokatívne dni. Niektoré povinnosti nemusia dobre dopadnúť. V oblasti práce bude lepšie, ak pri niektorých situáciám prijmete kompromis.

RYBY – Neutrálny deň pre ľudí narodených v znamení Rýb. Nezabudnite však na isté povinnosti, ktoré nepočkajú. Čo sa týka práce, nie je to najhoršie obdobie, ale s najväčšou pravdepodobnosťou sa v niečom rozhodnete inak, ako v minulosti.