Horoskop na štvrtok 8. augusta: Niekto môže prežiť novú osobnú situáciu

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na štvrtok 8. augusta
  • Znamením dňa je Rak

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na štvrtok 8. augusta.

BARAN

Paolo Fox naznačuje obdobie, v ktorom sa majú obnoviť city alebo prežijete nejakú novú osobnú situáciu. Po júli je však v niektorých oblastiach ťažké urobiť poriadok.

BÝK

Býk môže vo štvrtok trpieť nejakými nevoľnosťami. Ste pod tlakom, preto je dobré trvať na určitých rozdieloch v láske aj medzi priateľmi. Štvrtok spôsobuje napätie v prostredí okolo vás. Lepší bude víkend.

BLÍŽENCI

Vyhnite sa komplikáciám, ktoré by sa mohli okolo vás točiť až do soboty. Každý, kto uzavrel dôležitý vzťah, nemôže očakávať, že nájde veľkú lásku za noc. Je potrebná trpezlivosť a čas, myslite na to.

>>>Horoskop lásky na august od Paola Foxa: Ktoré znamenia budú mať krásny mesiac?

RAK

Vo vašom znamení existujú zaujímavé hviezdy, ktoré vám umožňujú pozerať sa do budúcnosti s väčšou pozitívnosťou. Čo sa týka pracovnej spolupráce, všetko ešte nenájdeme. Zostáva istý zmätok. Veci sa zlepšia, ale až na konci roka. Ste znamením dňa.

LEV

Štvrok bude pre Levov trochu rozrušeným dňom. Pravdepodobne robíte príliš veľa vecí naraz, čo nie je najšťastnejšie riešenie. V láske môže vzniknúť náhla emócia.

PANNA

Problém s týmto obdobím spočíva v tom, že musíte stáť pri niekom, kto to teraz potrebuje. Nedeľa bude dôležitým dňom pre správy a dohody, ktoré budú vo štvrtok uprednostňované. Začína sa pre vás veľká doba.

VÁHY

Kľúčovým slovom podľa Paola Foxa je: pozornosť, najmä na výdavky. Najlepšie dni na lásku budú v piatok a sobotu. Dajte si pozor na malý fyzický pokles cez víkend.

ŠKORPIÓN

Škorpióni môžu mať skľúčenú náladu, najmä tí, ktorí mali problémy s láskou alebo v priateľstve. Dnes nehľadajte boje. Možno len potrebujete dovolenku alebo sa dostať preč od ľudí, ktorí nie sú pre vás to pravé.

>>>Viete, kedy oslavujú meniny slovenské mená? Otestujte sa v kvíze (II.)

STRELEC

Tí, čo sa narodili v znamení Strelca, budú mať štvrtok zdôrazňovaný na veľmi intenzívny moment vzťahov. Robte veľa vecí, pretože aspoň jedna bude v poriadku!

KOZOROŽEC

Paolo Fox odporúča uvažovať o druhej polovici augusta, najmä pri niektorých pracovných projektoch. Láska je na tom menej dobre, no za dva mesiace sa vráti v brilantnom postavení. Ale nestrácajte túžbu milovať.

VODNÁR

Zažijete určitý fyzický pokles. Prežiť však môžete isté lepšie okamihy vrátane diskusií, no až  v druhej polovici augusta. Niektoré situácie sa však skôr odblokujú než komplikujú. V práci nie je všetko tak, ako si želáte.

RYBY

Paolo Fox zdôrazňuje, že vo štvrtok je potrebné dať priestor svojim inštinktom. Ak ide o lásku, konflikty môžu byť vyriešené rýchlo. Pozrite sa na stabilitu, ale vyvarujte sa príliš prísnosti, inak riskujete nudu.