Horoskop na štvrtok 5. novembra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: Facebook

  • Horoskop na štvrtok 5. novembra 2020
  • Znamením dňa je Panna

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na štvrtok 5. novembra:

Baran – Môžete byť veľmi unavení, vyhýbajte sa hádkam vo vzťahu. Pokiaľ ide o obchodnú oblasť, usilovne pracujte na nájdení riešenia, ak máte istý právny alebo pracovný spor.

Býk – Astrologická situácia je dobrá: ​​v láske by ste mohli dať oveľa viac. V pracovnej oblasti začína fáza zotavenia. Projekty, na ktorých pracujete v týchto dňoch, si vyžadujú viac času.

>>>Slováci, ukážte sa! Priradíte správne slovenské mestá do krajov? Otestujte sa v kvíze

Blíženci – Ak existuje nejaká osoba, ktorá by vám opätovala vaše city, konajte do 21. novembra. V práci je ten pravý čas na stretnutie a vyhodnotenie nových projektov.

Rak – Mesiac prechádza vašim znamením: nie je však ľahké zachovať si pokoj a byť vyrovnaný. Čo sa týka práce, buďte opatrní. Zažívate zvláštny okamih.

Lev – Štvrtok by mohol byť skvelým dňom na uskutočňovanie nových stretnutí, využite to. V práci si to dobre premyslite niektoré záležitosti, rozhodnite sa do soboty 21. novembra.

Panna – Nastal čas, aby ste pochopili, ktoré rozhodnutia sú skutočne dôležité. Mesiac je opäť priaznivý. Pokiaľ ide o prácu, pozitívny deň: stojte si za svojím. Ste znamením dňa.

Váhy – Mesiac je v zlom postavení: v láske sa môžu vyskytnúť problémy. Pokiaľ ide o prácu, odložte stretnutia a stresové situácie na budúci týždeň.

Škorpión – Napriek napätiu je Mesiac priaznivý a predpovedá dobrý deň. Pozitívne obdobie, ak ste práve začali s novou prácou alebo robíte na novom projekte.

Strelec – Neklamte len preto, že sa bojíte niekoho sklamať. Pocity, ktoré prežívate, sa môžu stať dôležitými. Čo sa týka práce, budúci rok sa Jupiter a Saturn vrátia späť do vášho znamenia.

Kozorožec – Príliš veľa zmätku v láske: Mesiac je v opozícii a Venuša prežíva komplikovaný prechod. Z obchodného hľadiska máte príliš veľa problémov na zvládnutie. Venujte pozornosť ekonomickým záležitostiam.

Vodnár – Vraciate sa späť v myšlienkach na minulosť: ak riešite dva vzťahy súčasne, je čas vybrať si ten, ktorý vám dodá väčšiu sebadôveru. Pokiaľ ide o prácu, dobré príležitosti sú na ceste. Veľa ľudí vám môže závidieť.

Ryby – Ak má niekto o vás záujem, neuponáhľajte sa a nehovorote ihneď nie. Pokiaľ ide o prácu, prichádzajú dobré správy.