Horoskop na štvrtok 5. decembra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto koláž: pixabay.com

  • Horoskop na štvrtok 5. decembra
  • Znamením dňa je Strelec

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na štvrtok 5. decembra.

BARAN

Podľa horoskopu Paola Fox by ste mohli byť vo štvrtok rozrušení, pričom budete pociťovať negatívne napätie. V práci môže existovať určitý stres pravdepodobne kvôli väčšej vyťaženosti, ktorá nezodpovedá zvýšeniu platu.

BÝK

Dnes musíte urobiť dôležité rozhodnutia, je potrebné objasniť zásadné aspekty v láske alebo v práci. Piatok a sobota budú pozitívne dni pre city. Ale buďte opatrní: nevracajte sa k minulosti a vyhýbajte sa zbytočným porovnaniam so súčasnosťou.

BLÍŽENCI

Konečne prišiel december, ktorý je pre vaše znamenie lepší ako predchádzajúce obodbie. V týchto dňoch môžete pociťovať únavu, no je to normálne, keďže máte na pleciach veľa povinností. Cez víkend si oddýchnite.

>>>Jedna z vojvodkýň je vraj tehotná: Oznámi palác krásnu správu na Vianoce?

RAK

Podľa horoskopu Paola Foxa by ste dnes mali využiť dobrú energiu na pracovisku, i keď môže existovať niekoľko problémov, ktoré treba vyriešiť. Nezanedbávajte svojho partnera a city.

LEV

Vo štvrtok hľadajte trochu pokoja. Nerobte však veľa vecí súčasne, nemusí to mať na vašu psychiku dobrý dopad. Paolo Fox odporúča viac sa šetriť a dbať aj na svoj zdravotný stav.

PANNA

Podľa horoskopu Paola Foxa sú dnes hviezdy na vašej strane, ale buďte opatrní, pretože by ste sa mohli dostať do konflitku s niektorými ľuďmi vo vašom okolí. Obzvlášť si dajte pozor na niektoré situácie.

>>>Ako dobre poznáte advent? Otestujte sa v krátkom kvíze

VÁHY

Paolo Fox odporúča vo štvrtok trochu spomaliť, nakoľko ste v poslednej dobe dosť pracovne vyťažení. Tieto dni sú však dobré na city a lásku, vymyslite niečo, čím by ste prekvapili partnera, prípadne niečo dobré navarte.

ŠKORPIÓN

Podľa Paola Foxa by ste mali prehodnotiť niektoré situácie či aktuálne problémy. Musíte k istým záležitostiam pristupovať s väčšou zodpovednosťou, najmä ak sa vyskytnú konflikty v rodine. Hľadajte pokoj, aj keď to nie je vždy ľahké.

STRELEC

Strelcom predpovedá Paolo Fox pozitívny deň, v ktorom by na tom mohla byť dobre láska. Ak ste slobodní, mohli by sa okolo vás pohybovať zaujímaví ľudia, možno je medzi nimi aj niekto špeciálny. Ste znamením dňa.

>>>TOP slovenské vianočné pesničky posledných rokov. Ktorá z nich je najkrajšia?

KOZOROŽEC

Do konca roka by sa viacero uzľov mohlo rozmotať, aj keď nebude jednoduché vyriešiť všetky pretrvávajúce problémy. Uveďte veci do poriadku, je však potrebné urobiť rozhodnutia do konca roka. Víkend môže priniesť úspech.

VODNÁR

Vodnár je podľa Paola Foxa vo fáze uzdravenia, aj keď sa musí ešte vysporiadať s niekoľkými záležitosťami. Je však možné využiť túto chvíľu na to, aby sa vrátil späť do hry. Láska môže mať opäť vo vašom živote hlavné postavenie.

Sledujte nás na INSTAGRAME >>TU

RYBY

Vo štvrtok môžete získať dobrú inšpiráciu. Pokúste sa zlepšiť niektoré veci, je to o vašom zdraví a kondícii. Láska je za rohom, prichádzajú dobré a zaujímavé príležitosti, ktoré treba využiť. Nie je to zvlášť ťažké obdobie, ale niekedy ste príliš nervózni a mrzutí.