Horoskop na štvrtok 30. januára: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na štvrtok 30. januára
  • Znamením dňa je Strelec

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na štvrtok 30. januára.

BARAN

V oblasti lásky môžu prísť nejaké správy, možno ste už zabudli na niektoré pocity, dajte do vzťahu viac vášne. Práca môže priniesť veľa myšlienok a úvah.

BÝK

Podľa Paola Foxa prajú hviezdy láske. Dajte si však pozor na dva vzťahy súčasne, držte sa ďalej od pokušenia. V práci ste veľmi zaneprázdnení, čo by mohlo spôsobiť určité napätie v rodine. Viac oddychujte.

BLÍŽENCI

Niektoré sklamania v láske vás robia slabšími, musíte nájsť predovšetkým rovnováhu. V práci máte vo svojich rukách veľa projektov či povinností, venujte sa im bez rozptyľovania.

>>>Otestujte sa v krátkom zvieracom kvíze: Dáte plný počet bodov?

RAK

Práca sa stala istým trápením, no nemali by ste dovoliť, aby profesionálne problémy ovplyvnili váš osobný život, partner by mohol podať sťažnosť. Ak je vo vašom živote niečo zlé, musíte to odstrániť.

LEV

Podľa horoskopu Paola Foxa by sa dnes mohli v láske vyskytnúť určité pochybnosti, váš vzťah mohol v poslednom období prejsť vzostupmi či pádmi, a to vás priviedlo k zlej nálade. Nespokojnosť môžete cítiť aj pri práci.

PANNA

Buďte trpezliví, ak to v láske teraz nie je ideálne. Od februára zmiznú rozdiely, pracujte na posilnení vzťahu. Vynaložené úsilie sa odzrkadlí aj v práci.

VÁHY

Podľa Paola Foxa by ste mali byť vo väčšom pokoji, dnes je potrebné sa vyhnúť sporom, nemuselo by to dobre dopadnúť. V práci budete musieť možno spraviť nejaké dôležité rozhodnutia, ktoré ovplyvnia vašu budúcnosť, dôkladne o tom premýšľajte.

>>>Láska v šoubiznise II: Viete, kto spolu tvorí pár? Otestujte sa v kvíze

ŠKORPIÓN

Podľa Paola Foxa bude štvrtok pozitívnym dňom, aj keď začne trochu pomaly, popoludní sa naštartujete. V profesionálnej oblasti môžete cítiť istú netrpezlivosť, potrebujete viac istôt.

STRELEC

Horoskop Paola Foxa predpovedá pozitívny deň. Rozvíjajte viac medziľudské vzťahy, prípadne čelte komplikovaným problémom, nenechajte si újsť detaily. V rodine skúste viac spríjemniť atmosféru. Ste znamením dňa.

KOZOROŽEC

Tento deň bude mať milujúci podtón. V posledných dňoch váš vzťah  trochu upadal, vyhnite sa hlavne sporom, nikam to nevedie. Začínate cítiť únavu, našťastie sa blíži víkend.

VODNÁR

Podľa horoskopu Paola Foxa existuje vo vzduchu túžba po láske. Prichádza k vám vlak emócií, nechajte sa ním viesť, tentokrát sa vyberte tou správnou cestou. Pozor si dajte v práci na niektoré situácie.

RYBY

Veľmi pozitívny deň pre Ryby vďaka Mesiacu, ktorý na vás priaznivo pôsobí. Nepozerajte sa viac dozadu, smerujte k budúcnosti. V práci sa možno budete musieť rozhodnúť na úkor niekoho iného.

Ak ešte nie ste fanúšikom našej stránky Peepl.sk na FACEBOOKU, môžete sa pridať  >>> TU.