Horoskop na štvrtok 3. decembra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: Facebook

  • Horoskop na štvrtok 3. decembra 2020
  • Znamením dňa je Vodnár

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na štvrtok 3. decembra:

Baran – Celkovo pôjde o pozitívny deň, ale snažte sa zostať pokojní a nenechať sa ničím odradiť. S trochou trpezlivosti sa všetko vráti  do normálu a vo váš prospech.

Býk –  Nervózny deň, ktorý sa začne tlmene. Nebojte sa, od ďalšieho dňa sa to zlepší. Dnes sa snažte vyhnúť konfliktom a diskusiám, odložte všetko, čo je možné.

>>>Ako dobre poznáte advent? Otestujte sa v krátkom kvíze

Blíženci – Priaznivý deň na uzavretie istej iniciatívy alebo na dosiahnutie dohody.  Neodkladajte dohodnuté schôdzky na zajtra. Láska je tiež uprednostňovaná, ste oveľa otvorenejší a dostupnejší.

Rak – Vo štvrtok budete trochu nervózni a napätí: skúste zostať pokojní. Ak v minulosti došlo ku kríze alebo rozchodu, teraz sa môžete znova realizovať, výber je len na vás.

Lev – Trochu komplikovaný a nervózny deň, ale nebojte sa, pretože v najbližších dňoch sa to zlepší.  Odložte rozhodnutia a kroky, ktoré môžu ovplyvniť vašu budúcnosť. Čo sa týka pocitov, treba vyriešiť ešte malé problémy.

Panna – Pozitívny deň: neodkladajte niektoré veci na ďalší deň, využite výhody týchto dobrých hviezd. Ak je potrebné v láske ešte niečo vyjasniť, je najvyšší čas to urobiť.

Váhy – Snažte sa byť pozitívni a nenechajte sa ničím odradiť. Nastal čas dokázať svoju hodnotu. Pokiaľ ide o pocity, ste trochu nervózni, ale čoskoro sa to zlepší.

postovne zadarmo panta rhei doprava zdarma

Škorpión – Trochu nervózny deň, počas ktorého môžete pociťovať napätie alebo nespokojnosť. Pokúste sa odložiť dôležité rozhodnutia, najmä ak na vás tlačí niekto, koho dobre nepoznáte. Nechajte sa viesť emóciami.

Strelec – Nálada bude ako na hojdačke. Budete sa musieť pokúsiť splniť záväzky. Snažte sa v tento deň viac relaxovať a príliš nerozmýšľajte.

Kozorožec – Pozitívny deň. Nastal čas niekoho odstrániť z vášho života alebo inak urobiť dôležitú voľbu. V láske a vo vzťahu sa snažte byť menej hádaví či rozladení.

Vodnár – Pozitívny deň, počas ktorého je veľmi pravdepodobné, že dostanete nejaké dobré správy či už v oblasti lásky alebo v práci. Vhodný deň na riešenie finančných záležitostí. Ste znamením dňa.

Ryby – Veľmi pozitívny a šťastný deň, začalo sa obdobie zotavenia v pracovnej a hospodárskej oblasti. Môže sa vyskytnúť len pár malých problémov v láske, ale všetko sa čoskoro vyrieši.