Horoskop na štvrtok 29. júla: Predpoveď pre všetky znamenia

Fotokoláž peepl.sk, foto: pixabay.com

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na štvrtok 29. júla 2021:

Váhy –  Prichádza nová láska, Venuša v znamení vám dáva nádhernú astrologickú situáciu. Ak máte v práci nejaké požiadavky, je na to najlepší čas. Pozor však na náklady, je to tiež dôvod na časté hádky. Ste znamením dňa.

Škorpión – Ak ste sa od niekoho vzdialili, mali by ste sa pokúsiť túto situáciu napraviť. V práci je Jupiter v zlom postavení, takže sa snažte neočakávať príliš veľa. Nič nebude ohrozené, ale neurobte zlý krok – buďte predovšetkým trpezliví.

Strelec – Máte za sebou náročnejšie dni, začína sa fáza obnovy. V práci nastal čas na zotavenie niečoho, čo ste stratili alebo prerušili: pripravte sa na novinky.

Kozorožec – Vo štvrtok môžete trochu pochybovať: neistá láska, nestabilná nálada. V práci ste zaneprázdnení tisíckou záväzkov, možno kvôli niektorým nedávnym zmenám. Odložte akékoľvek rozhodnutia alebo diskusie na víkend.

Vodnár – Venujte väčšiu pozornosť láske, Mesiac by mohol priniesť určité komplikácie vo vzťahoch. Vo všeobecnosti ste veľmi pragmatickým znamením, ale pripomíname vám, aby ste nestrácali čas a nesústredili sa iba na prácu.

Ryby – Máte dobrý astrologický obraz, ale venujte pozornosť znameniu Barana: môžu sa vyskytnúť nedorozumenia. V práci sú možné isté zmeny: dávajte si však pozor na ekonomické problémy, ktoré je ešte potrebné vyriešiť.

Horoskop pre znamenia Baran, Býk, Blíženci, Rak, Lev a Panna >>> nájdete TU