Horoskop na štvrtok 26. novembra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: Facebook

  • Horoskop na štvrtok 26. novembra 2020
  • Znamením dňa sú Ryby

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na štvrtok 26. novembra:

Baran – Ak nedávno došlo k rozchodu, je normálne, že sa nechcete vrátiť späť do hry: ešte nie ste pripravení milovať. V práci sa snažte byť opatrnejší: istá odpoveď môže prísť do konca roka.

Býk – Táto posledná časť mesiaca by so sebou mohla priniesť určité problémy a pochybnosti v láske.  V práci máte pocit, že niečo nie je v poriadku, nie ste úplne spokojní.

>>>Tieto 4 vianočné stromčeky budú v roku 2020 trendy: Inšpirujte sa výzdobou

Blíženci – Venuša už nie je v zaujímavom postavení, ale každopádne sú dôležité milostné vzťahy vzniknuté v prvých troch novembrových týždňoch. V práci zachovajte pokoj: zdá sa, že projekt, na ktorom vám záleží, je ohrozený.

Rak – Tranzit Venuše je opäť pozitívny, ale tento deň so sebou prináša určité pochybnosti v láske.  V práci budete mať šancu vyriešiť problém v nasledujúcich týždňoch.

Lev – Slnko a Mesiac sú v dobrom postavení, nastal čas zavrieť dvere za minulosťou. V práci podporte svoje nápady, ale tiež počúvajte rady ostatných. V zhone sa môžete pomýliť.

Panna – Budete pociťovať dobrú energiu, predovšetkým popoludní: v láske môžete naplno prežiť emócie, ktoré cítite. V práci pokračuje Jupiter v priaznivom tranzite: môže prebiehať niekoľko diskusií o príprave projektu, na ktorom vám záleží.

Váhy – Pokúste sa nájsť pokoj v láske a nebuďte príliš unavení.  V práci ste môžete vo štvrtok cítiť trochu unavení. Niekto vás môže požiadať o láskavosť.

Škorpión – V piatok a sobotu vám môže istý návrh v láske spôsobiť určité nepohodlie: hviezdy sú trochu v nervóznom postavení. V práci sa zbytočne neuponáhľajte. Ak vás už niečo unavuje, zatiaľ to naďalej robte, teraz nie je čas na zmenu.

Strelec – Mesiac je v dobrej pozícii: vynikajúca správa pre lásku, zažijete zvláštne emócie. Po pracovnej stránke, ak máte firmu, ktorá vám neumožňuje isté zmeny, môžete byť nervózni.

Kozorožec – Mesiac bude v zlom postavení: nevracajte sa ku kontroverziám z posledných dní a snažte sa žiť lásku v pokoji. V práci sa zbytočne neuponáhľajte – koniec roka bude sľubný.

Vodnár – Snažte sa nerozčuľovať: víkend prinesie v sentimentálnej sfére veľa turbulentných chvíľ. V práci robte všetko pokojne a nakladajte opatrne so svojimi výdavkami.

Ryby – Príjemná situácia aj pre vzťahy, ktoré vznikajú náhle. V práci ste unavení, ale ak ste pracovali dobre, môžu prísť dobré správy. Ste znamením dňa.