Horoskop na štvrtok 24. októbra: Znamenie dňa môže prežívať krásne emócie

karty, veštenie

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na štvrtok 24. októbra
  • Znamením dňa sú Váhy

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na štvrtok 24. októbra.

BARAN

Musíte sa pokúsiť opraviť vzťah s členom rodiny alebo priateľstvo. Ak došlo k nedorozumeniu alebo diskusii, teraze je ten správny čas všetko dať do poriadku. Vo všeobecnosti budete mať pokojný deň.

BÝK

Trochu tlmený deň kvôli únave, ale to vás v ničom nezastaví. Nikdy sa nesťažujte či neplačte nad rozliatym mliekom, ale snažte sa pochopiť, čo sa stalo. Dnes a zajtra máte lepší deň ako boli tie predchádzajúce.

BLÍŽENCI

V týchto dňoch môžete nájsť riešenia, možno dočasné a nie úplne ideálne, no uspokoja vás aj tie. Môže sa to týkať právnych, profesionálnych či pracovných záležitostí. Budete však pociťovať pocit zotavenia.

>>>Meghan priznala, že sa má zle: Smutné slová vojvodkyne

RAK

Rakov čaká podľa Paola Foxa trochu ťažký deň, v ktorom by ste sa mali vyhnúť diskusiám. Stále existuje určité napätie v pracovnom prostredí, čo môže ovplyvniť aj váš sukromný život. Dajte si na to pozor.

LEV

Pozitívny deň pre Levov, v ktorom vás hviezdy chránia a podporujú prácu či inštinkty. Skúste urobiť niečo nové, bez toho, aby ste ľutovali vašu minulosť. Nezabudnite tiež na relax, dnes ho potrebujete.

PANNA

Streda bude lepším dňom, ako bol začiatok týždňa. Máte jasnejšie nápady. Venujte pozornosť peniazom a financiám, môžu sa objaviť isté výdavky, možno aj nečakané. Dobre sa rozhodnite, čo urobíte.

>>>Poznáte vlajky sveta podľa fotky? Otestujte sa v krátkom kvíze

VÁHY

Váhy by dnes mali byť podľa Paola Foxa viac pozitívne a cieľavedomé: máte na svojej strane Mesiac, ktorý vás chráni, či už v práci alebo v súkromí. Pokúste sa viac uvoľniť a nemyslieť na nezhody, ak nejaké boli. V láske môžete prežívať krásne emócie. Ste znamením dňa.

ŠKORPIÓN

Škorpióni budú mať neutrálny deň, v ktorom sa môžu objaviť určité pochybnosti o práci alebo o niektorých ľuďoch. Pokiaľ ide o city, mali by ste objasniť všetky nedoriešené problémy.

STRELEC

Pozitívny deň pre Strelcov, v ktorom môžete dostať potvrdenia alebo odpovede, na ktoré ste čakali. Zotavujete sa z posledných niekoľkých dní, musíte byť opatrní v citovej oblasti. Spory sa snažte riešiť bez toho, aby ste museli zvýšiť tón hlasu.

Rozprávkový príbeh pre deti: “Trblietko a snehová víchrica” kúpite za 1 Euro >>>TU

KOZOROŽEC

Kozorožcov čaká trochu ťažší deň z fyzického hľadiska, cítite sa totiž unavení a vystresovaní. Skúste si odpočinúť, energiu budete môcť načerpať v najbližších dňoch.

VODNÁR

Ste veľmi vystresovaní a to ovplyvňuje váš deň, ste unavení a podráždení. Mali by ste sa pokúsiť uvoľniť, oddýchnuť si, pretože môžete kedykoľvek vybuchnúť ako časovaná bomba.

Sledujte nás aj na INSTAGRAME >>TU

RYBY

Ryby čaká trochu tlmený deň, v ktorom musíte venovať pozornosť najmä ekonomickej oblasti. Peniaze sú v tomto období slabším bodom. Snažte sa vyhnúť diskusiám.