St. sep 18th, 2019

Horoskop na štvrtok 23. mája: Niektoré znamenia zanedbávajú lásku, napravte to!

3 min read

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na štvrtok 23. mája
  • Znamením dňa je Panna

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na štvrtok 23. mája

BARAN

Ste veľmi zaneprázdnení prácou, nakoľko sa snažíte vyriešiť niektoré problémy. Prežívate tak stres a únavu, ktoré vám odoberajú energiu. Snažte sa ju aspoň po práci obnoviť.

BÝK

Čaká vás trochu únavný s nervózny deň, v ktorom by ste sa mali vyvarovať stresu akéhokoľvek druhu. Potrebujete viac odpočinku, najmä vzhľadom k veľkým zmenám, ktoré by mohli vo vašom živote nastať. Nebojte sa, budú pozitívne.

BLÍŽENCI

Štvrtok bude ďalším náročným dňom, v ktorom sa pokúsite niečo vyriešiť, aby sa určité záležitosti napravili. Pokiaľ ide o city, máte veľkú potrebu mať niekoho vedľa vás.

>>Najlepšie znamenia pre trvalý vzťah: TIETO 3 sú pre vás výhrou!

RAK

Pokúste sa držať vaše slová pod kontrolou, často ste hyperkritickí s mnohými argumentami voči ostatným, ale aj voči sebe. Mohlo by vzniknúť napätie súvisiace s prácou, ktoré by následne ovplyvnilo medziľudské vzťahy. V láske sa snažte pochopiť, čo chcete.

LEV

Deň, v ktorom sa musíte pokúsiť zmierniť napätie, najmä v láske alebo v rodine. V zamestnaní však odvádzate dobrú prácu, aj keď vás to stojí veľa času a úsilia.

PANNA

Dnes je láska na rozdiel od práce oveľa lepšia. V pracovnej oblasti existujú určité problémy, ktoré pravdepodobne ovplyvnia aj ekonomickú sféru, ale situácia by sa mala zlepšiť. Z citového hľadiska ste na tom veľmi dobre, slobodní môžu zažiť novú lásku. Ste znamením dňa.

VÁHY

Tlmený deň, v ktorom by ste sa mali vyhnúť stresujúcim situáciám. Vyskytli sa problémy v práci, ale teraz sa zdá, že veci sa môžu obrátiť k lepšiemu. Snažte sa venovať nejaký čas sebe.

ŠKORPIÓN

Ak ste prežili rozchod, mohli by ste opäť nájsť novú lásku, no máte možno ešte nejaké pochybnosti. Práca by mohla prejsť akýmisi menšími zmenami.

STRELEC

V posledných dňoch ste sa zamerali hlavne na praktické aspekty života, na prácu a na financie. Toto zapríčinilo, že ste trochu zanedbali lásku. V tomto období sa toho v láske veľa diaľ nebude, no možno by ste sa mali s niekým porozprávať.

Poznáte 8 geniálnych slovenských hercov len podľa fotky? Otestujte sa v kvíze

KOZOROŽEC

Mali by ste konečne začať riešiť niektoré problémy. Po istom období, v ktorom ste sa izolovali od sveta, začnete hľadať odpovede na niektoré otázky. Ale pamätajte, v živote potrebujete aj iných.

VODNÁR

Musíte sa viac starať o vašu lásku, veci sú totiý komplikované. Radšej sa držte nohami na zemi a vyhnite sa prešľapom. Nemáte peniaze, v ktoré ste dúfali a taktiež vás v práci ani neodmenili.

RYBY

Vaše myšlienky sú zamerané na prácu. Sú v nej isté oneskorenia a peňazí nie je nikdy dosť. Ale nenechajte sa odradiť. Nové projekty môžu priniesť niečo pozitívne. Na lásku musíte počkať do víkendu.