Horoskop na štvrtok 23. júla: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto koláž: peepl.sk, Foto: Instagram, pixabay.com

  • Horoskop na štvrtok 23. júla
  • Znamením dňa je Baran

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na štvrtok 23. júla:

Baran – Vďaka priaznivému vplyvu Slnka máte energiu, deň bude veľmi pozitívny. Dobre bude na tom aj láska. V práci by ste mohli vyriešiť niektoré otázky. Ste znamením dňa.

Býk – Ak vo vzťahu nejaké veci v poslednom období nefungovali, práve teraz by ste mali o tom hovoriť. V práci môžu prísť nové a neočakávané príležitosti.

>>>Podľa Krčméryho nás Korona naučila pokore, koľko toho v medicíne ešte nevieme

Blíženci – Podľa Paola Foxa nie všetko pôjde podľa vašich predstáv. V zamestnaní môžu prísť nové príležitosti, treba ich využiť.

Rak – Ak ste slobodní, nemáte práve teraz veľkú chuť spoznať nových ľudí. Tí, ktorí sú vo vzťahu dlhšie, môžu urobiť ďalší krok. V práci buďťe zodpovední.

Lev – Zlepšenie milostného života, predovšetkým u tých, ktorí sú vo vzťahu. Naplánujte si niečo s milovanou osobou. V práci môže dôjsť k istej dôležitej zmene.

Panna – Mesiac vo vašom znamení môže spôsobiť, že ste tvrdohlavejší ako obvykle. Ak chcete niečo dôležité urobiť, nečakajte a nestrácajte čas.

Váhy –  V týchto dňoch sú dôležité stretnutia, niečo pekné zorganizujte. Existujú určité právne a finančné problémy, ktoré je potrebné vyriešiť.

Škorpión – Láska nie je úplne ideálna, no už teraz zorganizujte niečo pekné či romantické na august, Venuša bude na vašej strane. V práci pociťujete viac únavy, niečo nejde tak, ako by ste chceli.

Strelec – Tlmený deň. Ste unavení a nervózni, môžu vzniknúť hádky aj pre nezmysly. V práci sa v týchto dňoch možno niečo zmení, postupne prídu dobré správy.

Kozorožec – Paolo Fox predpovedá priaznivý Mesiac, ktorý podporí lásku a vzťahy. Mohli by ste sa dokonca zamilovať. V práci je možné nájsť riešenie na niektoré problémy.

Vodnár – Ak ste slobodní, v láske môže dôjsť k zblíženiu s osobou, o ktorú máte záujem. V práci by mohli prísť pozitívne správy.

Ryby – Mesiac v opozícii nebude priať láske, náročný deň. Je potrebné vzdialiť sa od ľudí, ktorí vám neprajú. Pozor na niektoré záležitosti v práci.