Horoskop na štvrtok 2. januára: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Fotokoláž peepl.sk, foto: pixabay.com

  • Horoskop na štvrtok 2. januára
  • Znamením dňa je Panna

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na štvrtok 2. januára.

BARAN

Trochu tlmený deň pre Baranov, no musíte sa pokúsiť fungovať i napriek tomu, že môžete pociťovať nervozitu. V opačnom prípade sa to ešte viac zhorší. Máte však veľmi dobré výhliadky do budúcnosti.

BÝK

Toto je pre vás ten správny rok. Samozrejme, veľa záleží od vášho veku. Mladší by sa mohli presťahovať, starší by mohli v niečom zásadnom zase zmeniť názor, pričom v práci sa isté body ešte viac upevnia.

BLÍŽENCI

Pokúste sa byť menej negatívny a proaktívnejší. Oprášte svoje dávnejšie projekty alebo vytvorte nové, objavte vaše nadšenie a zvedavosť, či túžbu robiť to, čo vás napĺňa. Musíte ukázať to najlepšie zo seba.

>>>Najlepšie a najhoršie znamenia tohto týždňa: Pozrite si kompletný rebríček znamení od Paola Foxa

RAK

Neustále bojujete o prinavrátenie pokoja a vnútornej rovnováhy. Problém je v tom, že nie každý vo vašom okolí je na vašej strane, takže je pre vás ťažšie byť v kľude.

LEV

Podľa horoskopu Paola Foxa budete musieť urobiť isté rozhodnutie. Môže sa to týkať ľudí, situácií či prostredia. Neprijímajte kompromisy ak nechcete byť s tými, ktorí vás nemajú radi.

PANNA

Paolo Fox predpovedá Panne pozitívny deň, no to najlepšie príde v nedeľu. Cítite sa lepšie ako v posledných dňoch, pričom nový rok vám prinesie dobré správy, prípadne sa vám bude dariť v pracovných projektoch. Ste znamením dňa.

VÁHY

City sú v tomto období pre vás veľmi dôležité. Venuša je na vašej strane ak ste zadaní, v práci budú uprednostňované projekty. Pokúste sa však trochu spomaliť a užiť si viac života a vašu rodinu.

>>>Účinkujúca z Farmy X je tehotná: Pochválila sa fotkou s tehotenským bruškom

ŠKORPIÓN

Štvrtok môže začať trochu únavne, no neskôr sa to bude vyvíjať dobre. Od nasledujúceho dňa nebudete ovplyvňovaní Marsom a tak sa tlak zmierni. Venujte však pozornosť určitému napätiu, ktoré zostáva v práci.

STRELEC

Strelcov čaká podľa Paola Foxa pozitívny deň vďaka vplyvu Mesiaca. Okrem toho sa k vám pripojí aj Mars, čo vám dá odhodlanie a túžbu začať s niečím novým. Aj v láske môžu prísť pekné emócie, najmä v spojení so znameniami Baran a Vodnár.

KOZOROŽEC

Štvrtok bude pre Kozorožcov trochu nervózny a tlmený deň, no nebude však negatívny. Vo vašom znamení je Mesiac, ktorý by mohol spôsobiť, že by ste prišli s niekým do diskusie. V láske sa sľubuje pekný víkend.

>>>Poznáte novoročné pranostiky? Otestujte sa v krátkom kvíze

VODNÁR

Paolo Fox radí, aby ste boli ešte niekoľko hodín trpezliví, nakoľko už nebude viac Mars v opozícii. Práve to vám môže priniesť šťastie v láske, ktorá bude od prvých januárových dní hlavnou protagonistkou vášho znamenia.

RYBY

Ryby čaká trochu nervózny deň. Možno existujú problémy s prácou alebo peniazmi, kvôli ktorým vznikli isté nedorozumenia či nespokojnosť. Snažte sa byť opatrní a nedostaňte sa do nepríjemností.

Ak ešte nie ste fanúšikom našej stránky Peepl.sk na FACEBOOKU, môžete sa pridať  >>> TU.