Horoskop na štvrtok 15. októbra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: Facebook

  • Horoskop na štvrtok 15. októbra 2020
  • Znamením dňa je Lev

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na štvrtok 15. októbra:

Baran – Mesiac je v opozícii, tlmený deň pre oblasť vzťahov a lásky. V pracovnej oblasti neveštia hviezdy nič dobré. Snažte sa byť opatrní, ak plánujete zahájiť nový projekt.

Býk – Nastal čas urobiť dôležitú voľbu v láske. V pracovnej oblasti sa snažte venovať pozornosť vzťahom s nadriadenými. Ukážte, že stojíte skutočne za to!

>>>Zvládnete náš krátky kvíz všeobecných otázok na plný počet bodov? Otestujte sa!

Blíženci – V láske môžete nejaké veci zmeniť, prípadne dôjde k porovnávaniu. V pracovnej oblasti bude rušný deň. Musíte tiež vyriešiť istú ekonomickú otázku.

Rak – Mesiac v opozícii: pokúste sa vyhnúť hádkam so svojím partnerom.  Pokiaľ ide o prácu, zvýhodňovaní sú tí, ktorí sú samostatne zárobkovo činní. Nastal čas, urobiť nejaké zmeny.

Lev – Čím viac sa blíži koniec mesiaca, tým viac budete mať príležitostí zažiť v láske krásne emócie. Pokiaľ ide o prácu, je to vynikajúci deň pre tých, ktorí podnikajú. Ak ste zamestnaní, môžete sa snažiť o nejakú zmenu. Ste znamením dňa.

Panna – Ak sa chystáte venovať citlivým témam, vo štvrtok je ten pravý čas. Ak sa v práci musíte rozprávať s nadriadeným, urobte to dnes.

Váhy – Dobrá správa pre city: Mesiac sa nachádza vo vašom znamení zverokruhu. Čo sa týka práce, máte veľkú chuť pracovať, naskytnú sa dobré príležitosti, najmä pre tých, ktorí pracujú samostatne.

Škorpión – Vhodné dni na rozhovor o láske. V sobotu 17. a v nedelu 18. bude Mesiac vo vašom znamení, využite to. Čo sa týka práce, prekonali ste ťažké obdobie: teraz vidíte svetlo pre lepšiu budúcnosť!

Strelec – Slobodní by mohli zažiť nové stretnutia v láske. Čo sa týka práce, ste veľmi unavení. Snažte viac premýšľať o dôležitých veciach.

Kozorožec – Pozor na problémy vo vzťahu s ľuďmi narodenými v znamení Váhy a Barana. Pokiaľ ide o prácu, pred zimou môžu vzniknúť nové príležitosti.

Vodnár –  Vhodný deň pre osamelé srdcia: môžu zažiť krásnu emóciu. Čo sa týka práce, dávajte pozor, aby ste nestratili príliš veľa. Teraz ste sa rozhodli nerobiť veci, ktoré vás nezaujímajú.

Ryby – Ak vzťah nejde podľa vašich predstáv alebo sa vám zdá niekto vzdialený, pochopíte, o čo ide. Čo sa týka práce, nadišiel čas – po toľkých sklamaniach – obrátiť stránku a pozerať sa do budúcnosti.