Horoskop na štvrtok 14. marca: Niekoho čaká šťastie v láske, TOTO je znamením DŇA!

Každý jeden z nás už určite aspoň raz čítal horoskop pre svoje znamenie, či už na daný deň, týždeň, mesiac či dokonca rok. Samozrejme, že treba ho brať s nadhľadom, no aspoň čiastočná spojitosť medzi hviezdami a našou osobou určite existuje.

Prečítajte si horoskop na štvrtok 14. marca

BARAN

Štvrtok bude o niečo lepší ako predchádzajúce dni, no stále to nebude úplne ideálne. Taktiež sa snažte dávať pozor na to, čo poviete a ako dané veci vyjadríte, ľahko sa môže stať, že niekoho môžete slovami zraniť.

BÝK

Či ste slobodní alebo vo vzťahu, vo vašom milostnom živote to nie je momentále príliš optimistické. Musíte nájsť stratenú iskru a vzťah sa pokúsiť nejako oživiť. Po práci sa preto povenujte partnerovi a spravte si pekný večer.

BLÍŽENCI

Vo štvrtok bude cítiť vo vzduchu napätie, z čoho vás začne bolieť až hlava. Intenzívne myslíte na zmenu, no možno by ste sa mali zmieriť s tým, že marec nie je ideálnym mesiacom na akékoľvek zmeny.

RAK

Dnes ste sa zobudili s veľmi dobrou náladou, čo vás podnietilo intenzívne rozmýšľať nad vašou budúsnosťou. Ste už totiž unavení z úspechov druhých a túžite sa niekam posunúť aj vy.

Prečítajte si tiež: Ako dobre rozumiete slovenským nárečiam? Otestujte sa v našom kvíze (II.)

LEV

Štvrtok nebude určite patriť k tým najlepším dňom. Z jednej strany sa cítite neisto a unavene, no na druhej strane vás poháňajú vaši najbližší, ktorí vám pomáhajú prekonať náročné chvíle.

PANNA

Vyhrňte si rukávy a popasujte sa so všetkými nepríjemnosťami, ktoré sa vám dostanú do cesty. Vy to však hravo vždy zvládnete, nakoľko je vo vás veľká dávka odhodlania. Okrem toho vaši priatelia a najbližší sú pre vás hnacím motorom, v ktorých vždy nájdete oporu.

VÁHY

Pre dnešný deň bude pre vás charakteristická zlá nálada. Stres sa začína prejavovať tým najhorším spôsobom, no snažte sa zhlboka dýchať a nenechajte sa ním úplne pohltiť. Zájdite si na kávu s priateľmi, prípadne sa skúste rozptýliť iným spôsobom.

ŠKORPIÓN

Dnes nie je nič, čo by vás zastavilo. Štvrtok je vašim dňom! Obrovské odhodlanie, ktoré vám nechýba, vnímajú ostatní ako zdroj inšpirácie a právom sa tak cítite vynikajúco. Ničím sa nenecháte znechutiť, dokonca aj v prípade, že sa vám z minúty na minútu nahromadí práca.

Prečítajte si tiež: Poznáte význam cudzích slov, ktoré bežne používame? Otestujte sa v kvíze!

STRELEC

Dnes radšej s prácou neexperimentujte a ani sa nesnažte urobiť vo vašom živote zásadné rozhodnutie, nemuselo by sa vám to vyplatiť. Prežite deň v kľude, po práci skúste zrelaxovať, prípadne si s priateľmi zájdite na kávu.

KOZOROŽEC

Čaká vás konečne pokojný deň. V nedohľadne nie sú ani žiadne osobné problémy, takže sa môžete s kľudom usmievať. Ak ste slobodní, večer by ste sa mohli stretnúť s niekým zaujímavým.

VODNÁR

Dostali ste zlé správy a neviete, ako sa s nimi vysporiadať. Štvrtok tak pre vás ideálne nezačal, počas dňa to môže byť ešte horšie. Aby toho nebolo málo, medzi vami a partnerom vzniknú aj isté nedorozumenia, no snažte sa ich prekonať.

RYBY

Toto obdobie je poznačené monotónnymi dňami. Nedávno ste sa stretli so špeciálnym človekom, s ktorým ste si nadmieru porozumeli, a práve dnešok využite na to, aby ste ho lepšie spoznali. Pomôže vám to zlepšiť náladu.