Horoskop na štvrtok 13. februára: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

horoskop

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na štvrtok 13. februára
  • Znamením dňa je Panna

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na štvrtok 13. februára.

BARAN

Vo štvrtok sa pokúste vyhnúť argumentom. V láske sa znovu objaví vášeň, môžete zažiť špeciálne pocity. Zároveň hľadáte u partnera oporu či bezpečie. V práci sa vyhnite riskantným rozhodnutiam.

BÝK

Paolo Fox predpovedá Býkom dobrý deň v láske: slobodní by mohli čoskoro prežiť vášeň. Teraz je tiež správny čas konečne ostať v pokoji a trochu si oddýchnuť. V práci dôverujte svojim inštinktom, môžete urobiť dobré obchody či dohody.

>>>Prominentný pár pozná pohlavie bábätka: Čaká Erika chlapčeka či dievčatko?

BLÍŽENCI

Ak existuje v láske niečo, čo je potrebné objasniť, urobte to teraz, ľahšie vyriešite problémy. Dokonca aj v práci sa veci zlepšia, aj tie, ktoré sa zdajú byť náročnejšie.

RAK

Podľa horoskopu Paola Foxa by ste sa dnes mali vyhnúť stresovým situáciám predovšetkým v citovej oblasti, môžu sa objaviť isté problémy, ktorých sa ťažšie zbavíte. Istá pomoc v práci.

LEV

Štvrtok bude pre Levov pozitívny deň v láske, ste vo fáze obnovy. U slobodných by sa mohlo priateľstvo zmeniť na niečo oveľa viac. V práci môže dôjsť k pochvale či oceneniu, dajte si však pozor na financie.

PANNA

Paolo Fox predpovedá pozitívne obdobie na lásku, v ktorej nechýbajú emócie, skúste prebudiť svoju romantickú dušu. V práci môžete vyriešiť niektoré dlhodobé problémy. Ste znamením dňa.

VÁHY

Nie je pre vás dobrý čas na lásku. Môžu sa vyskytnúť problémy alebo napätie, v práci musíte objasniť niektoré nedorozumenia. Možno je potrebné prejaviť viac úsilia, prípade navrhnúť zmeny či projekty.

ŠKORPIÓN

Čo sa týka lásky, v nových vzťahoch by sa mohli objaviť určité komplikácie, zatiaľ čo v tých dlhodobejších by ste si mali viac prejavovať lásku. V práci možno nastanú isté zmeny, aj keď si ich neželáte.

>>>Poznáte slovenské ľudové piesne? Vyskúšajte doplniť text v našom kvíze

STRELEC

Štvrtok bude podľa Paola Foxa dňom emócií, pričom by sa mohlo zrodiť niečo krásne. Veľa však záleží od vás, od toho, čo skutočne hľadáte. V práci trochu vzrušenia.

KOZOROŽEC

Tlmený a nervózny deň v láske kvôli Mesiacu a Venuši v opozícii. Môžete však dostať nejakú dobrú správu či telefonát, čo vám prinesie pozitívne emócie. V práci je potrebná väčšia trpezlivosť, večer nezabudnite na relax.

VODNÁR

Podľa Paola Foxa bude štvrtok pozitívnym dňom v láske s priaznivým Mesiacom. Ak rozmýšľate, že by ste mali zmeniť zamestnanie, možno by ste sa mohli práve v tomto období po niečom pozrieť, prajú vám hviezdy. Pozor na finančné problémy.

RYBY

V krátkom čase sa môže láska opäť stať hlavnou protagonistkou, hlavne ak ste v poslednom čase zanedbali city a partnera. Pozor však na prácu, nemôžete poľaviť, inak sa vystkytnú finančné problémy.

Ak ešte nie ste fanúšikom našej stránky Peepl.sk na FACEBOOKU, môžete sa pridať  >>> TU.