Horoskop na stredu 8. septembra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: Facebook

Čo predpovedajú hviezdy na dnešný deň pre všetky znamenia zverokruhu? Na našej stránke Peepl.sk vám pravidelne prinášame horoskopy, ktoré odhalia, aký vás čaká deň podľa talianskych astrológov.

Treťou trojicou sú znamenia Váhy, Škorpión a Strelec. Na čo sa môžu tieto znamenia tešiť?

Váhy – Mesiac a Venuša sú na vašej strane, preto je vhodný čas na vyjasnenie si nedorozumení. Čo sa týka práce, očakáva sa, že byrokratické a právne problémy budú vyriešené čo najskôr. Vyhrňte si rukávy.

Škorpión – Podľa predpovede Paola Foxa, problémy nechýbajú a nie sú všetky ani vyriešené, ale celkovo pôjde o pokojnejší deň, ako boli tie posledné.  Čo sa týka práce, môžete na sebe ešte viac pracovať.

Strelec – Mesiac sa vracia priaznivo do vášho znamenia. V láske môžete prijať veľké uspokojenie. Takže sa pripravte zažiť veľké emócie. Práca: hľadáte nové podnety, obvyklá rutina vás nudí. Pokojne zvážte všetky príležitosti, ktoré sa vám naskytnú.

Poslednou trojicou zverokruhu sú znamenia Kozorožec, Vodnár a Ryby. Ktoré znamenie bude mať pozitívny deň?

Kozorožec – S Mesiacom v opozícii musíte konať s určitou opatrnosťou, ak nechcete príliš veľa riskovať. Našťastie od 10. septembra sa veci zmenia k lepšiemu. Favorizované sú pocity a nové známosti. Čo sa týka práce, niekedy strácate príliš veľa času s detailami.

Vodnár – V láske je veľa vzrušenia, a to vás veľmi znervózňuje vo všetkom, čo robíte. Pokiaľ ide o prácu, Mesiac je v pozitívnom postavení, a to vás upokojuje. Vyhnite sa hádkam alebo otáčaniu sa proti niektorým kolegom.

Ryby – Ak prežívate dlhšiu dobu krízu, je skvelý čas na zotavenie, hviezdy sa na vás usmievajú. Čo sa týka práce, energia je na vrchole. Môžete pokračovať vo svojich projektoch. Pozitívne správy prídu čoskoro.

Horoskop pre znamenia Baran, Býk, Blíženci, Rak, Lev a Panna >>> nájdete TU

tpi.it